Co hledáte?

Karlos Vémola o důchodu. Bude z něj Jágr českého MMA?

Karlos Vémola o důchodu. Bude z něj Jágr českého MMA?

Karlos Vémola letos oslaví 36. narozeniny, takže se v rozhovorech samozřejmě naráží na jeho možný odchod do sportovního důchodu. O tom sám Terminátor mluvil v souvislosti se soubojem s Mikuláškem, kdy avizoval, že, jestli nevyhraje hned v prvním kole, tak pověsí rukavice na hřebík. Na černý scénář však nedošlo. Vémola totiž soupeře ukončil hned v prvním kole a hned v další bitvě se chopil titulu šampiona střední váhy, který bude na konci března obhajovat v souboji s hladovým Ďatelinkou. Jak svou další budoucnost Karlos vidí a jak je aktuálně nastavený?

Karlos Vémola má zajímavý návrh pro Gábora

“Sky is the limit. Nevím, proč mi každý připomíná, že mi bude 36 let. Věk nemá nic společného s tím, že bych měl třeba skončit. Jsem Terminátor, nezastavuji, jen vyměňuji součástky. Doufám, že budu něco jako Jaromír Jágr českého MMA. Jardovi bude brzy 50, pořád hraje, pořád válí. Proč by to nemohl dokázat Terminátor? Do žádného důchodu se nechystám. Nad plánem B nepřemýšlím, protože pokud bych tak dělal, ztrácím tím čas a soustředěnost pro plán A. Když se ale potom stane, že to dopadne jako s Attilou, nevím kudy kam. Ale teď se opět držím plánu A – zápasit, zápasit, vyhrávat a zase vyhrávat. Nechci momentálně přemýšlet nad ničím jiným,” vysvětlil Karlos Vémola v rozhovoru pro CNN Prima News.

Terminátor si tedy zatím konec vůbec nepřipouští a místo toho se žene na svým cílem, kterým je vysněná odveta s Attilou Véghem, o které se spekuluje už od prvního souboje, který skončil via KO hned v prvním kole.

Végh se v souvislosti s odvetou dlouhodobě vyjadřuje v tom smyslu, že jí vlastně nepotřebuje, protože vyhrál naprosto jasně a přesvědčivě, ale že se jí rozhodně nebrání. Klíčová prý bude nabídka, se kterou vedení organizace OKTAGON MMA přijde. Attila chce totiž za případný další zápas dostat pořádně zaplaceno.

Zdroj: CNN Prima News

Úvodní foto via OKTAGON MMA / Profimedia

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *