Co hledáte?

Dustin Poirier odpovídá na Conorovy žádosti o další zápas

Dustin Poirier odpovídá na Conorovy žádosti o další zápas

Jak asi všichni vědí, hlavním zápasem prvního číslovaného turnaje roku 2021 byla odveta Dustin Poirier vs Conor McGregor 2. S ohledem na to, jak jasně skončil první zápas, do ní bývalý dvojnásobný šampion vstupoval jako jasný favorit. Z vítězství se však díky skvělé strategii nakonec radoval Dustin Poirier, který tak vyrovnal vzájemnou sérii na 1:1 s tím, že se oba borci dokázali vzájemně ukončit. Ir hned po souboji začal mluvit o možném završení zajímavé trilogie, což znovu zopakoval ve svém posledním vyjádřením, kde přiznal, v čem vlastně udělal největší chybu. Co na to Dustin? Bude trvat na zasloužené titulové šanci a nebo kývne na další zápas s hvězdným Irem?

Cože? Pornoherečka obvinila Khabiba Nurmagomedova

“Však víš, že se spolu utkáme i potřetí,” reagoval Dustin Poirier stručně a jasně na Conorovo dlouhé vyjádření, ve kterém Ir vysvětloval, proč vlastě prohrál a že nyní rozhodně touží po završení zajímavé trilogie.

Dustin má aktuálně na svém kontě 2 výhry v řadě s tím, že za poslední roky ho dokázal porazit jen končící šampion Khabib Nurmagomedov. Je tak více než jasné, že si nyní zaslouží další titulovou šanci. Na té však překvapivě netrvá. Nedávno se totiž nechal slyšet, že pokud chce UFC uspořádat titulový zápas Oliveira vs Chandler, tak klidně může. On prý ustoupí stranou a počká si, jak vše dopadne.

Místo toho Dustin mluví o možném souboji s Diazem a nebo právě McGregorem, což vysvětluje tím, že se zkrátka jedná o zábavné a atraktivní zápasy. Dustin se totiž evidentně dostal do fáze kariéry, kdy už bojoval téměř s každým a tak nyní hledá další motivaci. Tou jsou samozřejmě i peníze, kterých by ve zmíněných soubojích vydělal balík. Pokud si však někdo zaslouží pořádné jmění, tak je to právě Poirier. Ten totiž v UFC působí dlouhé roky a hlavně se intenzivně věnuje svému charitativnímu projektu, skrze který se společně se svou ženou snaží pomáhat potřebným.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *