Co hledáte?

Conor McGregor vysvětluje, proč prohrál s Poirierem

Conor McGregor vysvětluje, proč prohrál s Poirierem

Bývalý dvojnásobný šampion Conor McGregor vstupoval do odvety s Dustinem Poirierem jako jasný favorit. V prvním souboji totiž Dustina vyřídil hned v prvním kole a před odvetou avizoval, že nyní se mu to podaří do 90 sekund. To se však nestalo. Poirier totiž zvolil skvělou strategii, kdy soupeře tvrdě okopával, což přineslo ovoce hned ve druhém kole, kdy Ir o nohu v podstatě přišel a byl tak odsouzen k neúspěchu. Vše však mělo o něco hlubší důvod, než se může na první pohled zdát.

Karlos Vémola má zajímavý návrh pro Gábora

“Jsem extrémně šťastný, že sem mezi koly nemusel použít stoličku. To pro mě bylo další poprvé. Rozhodně jsem na dobré cestě. Navzdory prohře se mi podařilo najít správný směr, kterým se chci dále ubírat. Co se týče zápasu. Moc jsem si užil to, že jsem mohl v UFC oktagonu strávit nějaký čas. Za poslední tři roky jsem v něm totiž pobyl jen 40 sekund. Tentokrát jsem si užil každou jednu sekundu. Byl jsem však ve svém přístupu hodně jednostranný a soustředil jsem se převážně na box. Nevyplatilo se mi, že jsem tento zápas a tohoto soupeře zvolil jako pomyslnou přípravu na boxerský duel s Pacquiaem. S tímhle přístupem jsme si to rozkopání nohy vyloženě zasloužil. Tahle hra zkrátka není žádná sranda a nevyplácí se jí brát na lehkou váhu.

Navzdory všemu však mé údery byly hodně nebezpečné a po celý čas jsem cítil kontrolu. Ty kopy se však postupně projevily. Inkasoval jsem jich celkem 18. Ten poslední mi totálně zničil nohu a vyřadil nerv, což byl fascinující. Další poprvé. Klobouk dolů před Dustinem. Nyní je na řadě vyvrcholení trilogie. Nečekal jsem, že to všechno dopadne zrovna takhle, ale lhal bych sám sobě, kdyby si nepřipustil, že to tak mělo být,” vysvětlil Conor McGregor.

Ten tak evidentně doplatil na to, že se v přípravě, s ohledem na možný boxerský zápas s Mannym Pacquiaem, soustředil hlavně na box. Dustin však perfektně využil kopy, které postupně vedly ke Conorovu konci.

Ir se nyní hlásí o další odvetu a završení trilogie, tak uvidíme, zda se zápas podaří domluvit.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *