Co hledáte?

Tags: , ,

Zahraniční organizace vítají zajímavé posily

Zahraniční organizace vítají zajímavé posily

Zahraniční organizace se v novém roce teprve rozjíždí, ale momentálně je celkem rušno na “přestupovém trhu” a zahraniční organizace vítají zajímavé posily, na které budou v roce 2021 lákat své fanoušky. Pojďme se podívat na zajímavé přestupy.

Soupeř poslal Kleinovi sprostý a agresivní vzkaz

PFL

Začneme u organizace Professional Fighters League (PFL), kde jsme se dočkali zveřejnění jmen, které nastoupí v letošní sezóně lehké a pérové váze. Do lehké váhy PFL zamířili z UFC Anthony Pettis a Olivier Aubin-Mercier. Novými přírůstky jsou dále Joilton Lutterbach, Mikhail Odintsov, Marcin Held, Clay Collard nebo Johny Case. Z minulé sezóny zůstali pouze Akhmed Aliev, Loik Radzhabov a samozřejmě vítěz dvou předcházejících sezón Natan Schulte. Zvládne uhájit svůj trůn i potřetí? Pérová divize zatím nebyla uzavřena, ale zatím je známo těchto osm jmen na obrázku.

KSW

V polské organizaci koketují s velkými jmény. Legendární zápasník střední váhy Anderson Silva přiznal, že s KSW komunikoval, ale k žádné konkrétní dohodě nedošlo a údajně komunikuje s více organizacemi a rozhodne se v průběhu roku. Zápasník, který je ovšem potvrzený je Konrad Dyrschka (11-1-1NC), který nastupuje ve welterové váze (možný konkurent Patrika Kincla, který se chce zaměřit na welterovou váhu). V nejbližších dnech by měl být potvrzen příchod bývalého zápasníka UFC Gleisona Tibaua (35-14). Ten podle mnohých odborníků svedl v UFC nejvyrovnanější zápas s aktuálním šampionem lehké váhy Khabibem Nurmagomedovem. 

ACA + RCC

Hvězda RCC Ivan Shtyrkov dnes podepsal smlouvu na tři zápasy s konkurenční ruskou organizací ACA a je vidět, že si organizace nechtějí vzájemně konkurovat, ale spíše naopak, uvidíme, jestli se v nejbližších dnech dočkáme nějakého přestupu směrem do RCC. Každopádně, kdo se představí na turnaji RCC Intro 11 je československým fanouškům dobře známý Kaik Brito (13-2), který naposledy porazil Gábora Borároše na turnaji OKTAGON 15. RCC Intro 11 je na programu 23. února a hlavní zápas obstará Mikhail Ragozin s Leonardem Guimarãesem.

Ivan Shtyrkov, ACA

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *