Co hledáte?

Karlos Vémola má zajímavý návrh pro Gábora

Karlos Vémola má zajímavý návrh pro Gábora

Jak už bylo několikrát zmíněno, Gábor Boráros si bohužel na turnaji OKTAGON 21 v souboji s Juráčkem připsal druhou prohru v řadě. Z posledních 8 zápasů si tak odnesl 3 výhry a 5 proher, což samozřejmě není úplně špatné, ale rozhodně to nejsou výsledky, které by si asi Gábor společně s týmem představoval. Evidentně je třeba provést nějaké další změny a právě v tomto směru nabídl pomoc Karlos Vémola.

Jak to teď bude s Gáborem Borárosem?

“Co říkám na další prohru Gábora?” reagoval Vémola v rámci svého posledního živého vysílání. “Je to škoda pro slovenské MMA, protože Gábor je velký tahák. Teď už záleží jen na tom, jak se k tomu postaví. Hodit všechno za hlavu a začít makat. Já jsem mu říkal, že to nevadí, což je fráze, která vás okamžitě napadne a on okamžitě odpověděl jako bojovník, že vadí. Každá prohra vadí. To je ten správný přístup. Měl by se na všechno vysrat a odjet s námi na měsíc do Polska. Nech tady přítelkyni a všechno a pojeďme do Polska makat. Pomůžeme ti v tom se vrátit,” navrhl Terminátor, který pravidelně dojíždí do polského ANKOS MMA, kde se bude připravovat i na svou první titulovou obhajobu.

Zajímavostí je, že do stejného gymu dojíždí i jeho vyzyvatel Milan Ďatelinka, takže se asi borci budou muset nějak domluvit, aby se jejich přípravy vzájemně nepřekrývaly. Karlos Vémola totiž údajně plánuje trénovat jeden týden v Čechách a další právě v Polsku a takhle to pravidelně střídat.

Pro Gábora by to bylo určitě vystoupení z komfortní zony, ale zároveň i nový impuls, který by mu mohl do budoucna hodně pomoci. Na Slovensku má samozřejmě v podobě OFA nebo SFG gymu skvělé zázemí, ale právě podobná změna by mu mohla dát novou perspektivu. Uvidíme tedy, jak se Gábor rozhodne a zda do Polska v doprovodu Vémoly skutečně vyrazí. Problém je totiž v tom, že si v souboji s Juráčkem zlomil prst, takže teď asi bude moct trénovat jen velice omezeně.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

8 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *