Co hledáte?

Conor se pochlubil, že je bohatší než White. Opravdu?

Conor se pochlubil, že je bohatší než White. Opravdu?

Turnaj UFC 257, který přinesl poměrně zajímavé výsledky, je sice už nějakou dobu za námi, ale vraťme se krátce k tiskové konferenci, která mu předcházela. Z té byla celá řada fanoušků zklamaná, protože místo trashtalku a popichování a jsme dostali spíše vzájemný respekt a úctu. V reakci na jednu z otázek však Conor McGregor nadnesl, že je neuvěřitelné, jak daleko se dokázal dostat a že je nyní bohatší než UFC prezident Dana White. Opravdu?

Jak to teď bude s Gáborem Borárosem?

Dle zahraničních zdrojů se má situace následovně. Jmění Dany Whitea, který je už nějaký ten pátek prezidentem UFC, se dle zahraničních zdrojů odhaduje na cca 500 000 000 dolarů, což je v přepočtu zhruba 10,7 miliard Kč. Za rok si prý hlava nejprestižnější MMA organizace přijde na 20 000 000 dolarů.

Jak je na tom Conor? Jeho jmění zahraniční zdroje odhadují na cca 130 000 000 dolarů, tedy v přepočtu zhruba 2,8 miliardy Kč. Jen za zápas s Floydem Mayweatherem si prý Ir přišel na zhruba 85 000 000 dolarů.

Samozřejmě je třeba brát v potaz, že se jedná o odhady, které nezahrnují další byznysy nebo podíly, ale i tak se zdá, že má Dana White nad Conorem přeci jen výrazně navrch. Pokud by však byl bývalý dvojnásobný šampion tak aktivní, jak před soubojem s Dustinem Poirierem předesílal, tak by si výhledově mohl královsky vydělat.

Zatím se však přesně neví, jak bude Conorova kariéra pokračovat. Po prohře se zmíněným Dustinem se nechal slyšet, že by si přál završení trilogie, ale zatím se neví, jak moc se případná jednání posunula. Na další informace si tedy budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *