Co hledáte?

OKTAGON 21: LIVE

Organizace OKTAGON MMA 30.1. nabídne první turnaj roku 2021, kterému bude vévodit titulová bitva v rámci lehké váhy Ronald Paradeiser vs Ivan Buchinger. Celý galavečer je možné sledovat skrze PPV organizace, ale celý bude k dispozici i na Tipsport TV, kde stačí mít vsazený tiket za 30 Kč. Navíc můžete získat 150 Kč a vstupní bonus až 50 000 Kč. Jak na to?

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Procházka se s Reyesem v únoru bohužel neutká

Skrze Tipsport TV, tak bude možné sledovat Prelims kartu, ale i tu hlavní, kterou uzavře hodně očekávaný střet Paradeiser vs Buchinger. Dále se můžeme těšit na Borárose, Pudilovou, Bledou, Szabovou, Peňáze a další známé tváře.

1. Klikněte ZDE a založte si účet u společnosti Tipsport

2. Nyní můžete 7 dní sledovat přímé přenosy zcela zdarma, následně je nutné vsadit 30 Kč za měsíc

3. Vstupní bonus 150 Kč bez nutnosti vkladu obdržíte ihned po dokončení ověření a spuštění trvalého konta. Pokud máte účet u České spořitelny, Air bank či Monety, tak je možné možné ověřit online

Již registrovaným uživatelům internetového sázení jsou video-přenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč.

Jak sledovat Tipsport TV?

Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky (viz přiložený obrázek).

Turnaj bude stejně tak možné sledovat skrze PPV organizace za 9,99 euro (cca 270,-) v předprodeji nebo v den turnaje za 12,99 (cca 351,-). 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *