Co hledáte?

Charles Oliveira hodnotí Chandlera a Poiriera

Charles Oliveira hodnotí Chandlera a Poiriera

V souvislosti s koncem dosavadního šampiona Khabiba Nurmagomedova se samozřejmě řeší, kdo jej na trůnu lehké váhy nahradí. Jako hlavní adept na titulovou bitvu se nabízí Dustin Poirier, který v posledním zápase poměrně jasně porazil hvězdného Conora McGregora. S kým by se mohl utkat? Například s Charlesem Oliveirou, který má aktuálně na svém kontě 8 výher v řadě. Právě šikovný Brazilec zhodnotil Poiriera, ale i Chandlera, která při své UFC premiéře tvrdě ukončil Hookera.

Conor McGregor dostal dlouhou zdravotní stopku

“Michael Chadler je obrovsky tvrdý borec, který se prosadil v Bellatoru a nyní získal výhru v UFC, ale má na svém kontě jen 1 zápas. Jasně se tedy nabízí bitva Oliveira vs Poirier. Není žádná jiná možnost. Všichni tenhle zápas chtějí, protože si uvědomují, že je to jediná možnost… Co jiného? Vzal jsem zápas s Tonym Fergusonem 20 dní před jeho konáním. Tony byl označován jako strašák divize a podívejte se, co jsem s ním udělal. Dustin následně porazil Conora. Nezasloužíme si teď snad titulový zápas?” přemítá Charles Oliveira, který má na svém kontě 8 výher v řadě.

Jak sám zmínil, v posledním zápase se mu naprosto jasně podařilo vymazat Fergusona a zvítězit na body. Souboj s Poirierem by tak dával smysl. Jak moc by si na něj Brazilec věřil? “Dustin je hodně dobrý v postoji i na zemi. Všichni asi dobře vidí, že se v poslední době hodně zlepšuji i v postoji a rozhodně se nebudu bránit přestřelkám. Stejně tak asi všichni ví, jak nebezpečný dokážu být na zemi. Chovám ke všem úctu, ale prostě nadešel můj čas. Na konci roku zkrátka budu šampion lehké váhy a je jedno, jestli vyhraju via KO, nějakou submisí a nebo na body. Moje ruka půjde nahoru.”

O možném souboji s Poirierem však mluví i Conor McGregor, který by rád završil trilogii, tak uvidíme, jak se s nastalou situací vedení organizace popasuje.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *