Co hledáte?

YouTuber Jake Paul prozradil, co ho Masvidal učí

YouTuber Jake Paul prozradil, co ho Masvidal učí

Poté, co se mu na turnaji, kterému vévodila bitva veteránů Tyson vs Jones, podařilo získat druhou profesionální výhru v řadě, si vzal Jake Paul do hlavy, že se utká s Conorem McGregorem. Ten měl však jiné povinnosti a na výzvy v podstatě nereagoval, takže Paul začal rýpat do jeho kamaráda Danise. Ani s ním se však zápas domluvit nepodařilo, protože se aktuálně zotavuje z operace kolene. Nakonec tak vyšla řada na poměrně nečekaného, ale na druhou stranu logického soupeře – Bena Askrena. Ten byl sice v rámci MMA dlouho neporažený, ale obecně se o něm ví, že má slabší postoj. Paul tak asi cítí šanci. Nic navíc nenechává náhodě. V rámci přípravy totiž zamířil za Masvidalem, který právě Askrena dokázal v minulosti ukončit památným naskočeným kolenem.

Gaethje se opírá do Conora a vyhrožuje vedení UFC

“Masvidal mého soupeře ukončil za pět sekund a nyní mi pomáhá s tím, aby se mi to podařilo ještě rychleji. Ukáže mi svá tajemství. V polovině dubna souboj ukončím do 4 sekund a pak si dojdu pro Nathana Diaze. Plánoval jsem se s Masvidalem spojit delší dobu, protože je taky na Floridě. Pomůže mi s tréninkem, abych mohl dokázat něco podobného, jako on dokázal v minulosti. Je to sice odvážný cíl, ale vím, že Askrena ukončím do 4,9 sekund a překonám tak jeho rekord,” rozpovídal se Jake Paul o tréninku s držitelem BMF titulu Masvidalem.

Jorge Masvidal za trénink s YouTube hvězdou schytal od MMA komunity poměrně velkou dávku kritiky. Málokdo si totiž přeje, aby Paul proti Askrenovi uspěl, protože by mu pak stouplo sebevědomí a začal by si dovolovat ještě víc.

K souboji s Diazem se však tak či tak jen těžko dostane. Nate totiž skoro nezápasí ani v rámci UFC, protože jde do boje jen tehdy, když sám chce, takže jen těžko půjde do cirkusového souboje s YouTuberem, i když by to samozřejmě asi moc hezky vydělalo.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *