Co hledáte?

Gaethje se opírá do Conora a vyhrožuje vedení UFC

Gaethje se opírá do Conora a vyhrožuje vedení UFC

Máme za sebou první číslovaný turnaj roku 2021, o kterém se, s ohledem na výsledek, samozřejmě stále hodně mluví. V hlavním zápase se totiž představil Conor McGregor, který nestačil na Dustina Poiriera a padl hned ve druhém kole via TKO. Jeho trenér John Kavanagh se vzápětí nechal slyšet, že je Conor posedlý dalším zápasem a že by byl celý tým šťastný, kdyby se podařilo domluvit završení trilogie s Poirierem, které by zároveň bylo soubojem o uvolněný titul šampiona lehké váhy. Takový plán se však nelíbí Gaethjemu, který se důrazně ozval.

Khabibův trenér předpovídá, jak by dopadla odveta s Conorem

“Tak jsou to totální idioti? To si jako myslí, že si teď řeknou o další odvetu a titulovou šanci? Conor dostává pořád dokola speciální péči, ale není toho schopen využít. Však tenhle turnaj byl postaven speciálně pro něj. Je jeho věc, že teď chce být pan Pokorný, ale je jasné, že kdyby vyhrál, tak by se zase choval jako idiot. Rozhodně nebude bojovat o titul šampiona. Pokud by na to došlo, tak bych zvažoval, zda chci ještě v UFC bojovat a pokračovat. Bylo by to absurdní. Je aktuálně na šestém místě a navíc v celém svém životě vyhrál v rámci UFC lehké váhy jen 1 zápas. Pořád si jen vybírá vhodné soupeře. Ať se utká se mnou. Já bych byl rád, ale to se asi nestane. Nepůjde to toho,” rozohnil se Justin Gaethje v rozhovoru pro ESPN. Zároveň dodal, že si hlavní zápas turnaje užil, protože rád viděl McGregora tvrdě padnout.

Conorova bilance v rámci UFC lehké váhy je k dnešnímu dni 1-2. Před lety totiž dokázal naprosto famozně ukončit Alvareze, díky čemuž se stal prvním bojovníkem, který v jednu chvíli držel tituly dvou váhových kategorií, ale následně se nechal ukončit od Khabiba i Poiriera.

Titulovou šanci si tak nyní rozhodně nezaslouží, ale je třeba brát v potaz jeho hvězdný potenciál. Turnaj UFC 257 totiž prodal více než 1 600 000 PPV, díky čemuž je na druhém místě nejlepších UFC prodejů. Více prodal jen turnaj Khabib vs McGregor. Je tak jasné, že si vedení organizace Ira hýčká a nabízí mu různé ústupky. Uvidíme však, jak situaci na vrcholu lehké váhy vyřeší, protože dříve nebo později se bude muset korunovat nový šampion.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

8 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *