Co hledáte?

Tereza Bledá o zahraničí a možné cestě do UFC

Tereza Bledá o zahraničí a možné cestě do UFC

Velká část minulého značně problematického roku se nesla ve znamení projektu OKTAGON UNDERGROUND, skrze který se organizace OKTAGON MMA navzdory okolnostem udržela v chodu a zároveň tím bojovníkům nabídla možnost zápasit a fanouškům doručila celou řadu turnajů plných atraktivních duelů. Právě díky tomuto projektu fanoušci objevili celou řadu nových tváří, které si okamžitě zamilovali. Jmenovat můžeme Peňáze, Růžičku, Čepa, Škvora a nebo Bledou. Právě Tereza Bledá fantastiky nastartovala svou profesionální kariéru, kterou by ráda směřovala až do vysněného UFC.

Výplaty: UFC 257 – Poirier vs McGregor

“Cíl ve sportu je titul a možná to zahraničí. Tam si myslím, že by to mohl být při hledání soupeřek lehčí, v Česku jsem docela vypromovaná. V zahraničí bych musela bojovat nějakou dobu o jméno. Taky je to nejrychlejší cesta do vysněného UFC,” naznačila Tereza Bledá svůj dlouhodobý plán pro server Kaocko.cz. “Snažím se jednat (o zahraničním angažmá), pokud mi vyjde tento zápas, mohlo by se to posunout dát. Konkrétně o tom ale hovořit nemohu.”

Tereze se ve zmíněném projektu OKTAGON UDG dařilo, vyhrála celou pyramidu, což je však nyní trochu problém. Při své cestě totiž postupně porazila Pudilovou, Šormovou i Szabovou, tedy v podstatě to nejlepší, co domácí scéna nabízí. Výsledky se sice s ohledem na upravená pravidla nepočítají do oficiálních statistik, ale případné soupeřky výhry samozřejmě zohledňují. Promotér Ondřej Novotný tak několikrát zmiňoval, že pro Terezu není snadné najít vhodnou soupeřku. Stále se navíc musí brát ohled i na to, že Bledá v profi MMA v podstatě začíná.

V souvislosti s blížícím se turnajem OKTAGON 21 se však soupeřku najít podařilo, takže se můžeme těšit na to, že půjde Bledá znovu do akce. Už v sobotu totiž změří síly s Judytou Rymarzak, která má na svém kontě celkem 5 zápasů s tím, že 3 vyhrála a 2 prohrála. V minulosti jí na turnaji OKTAGON 5 například dokázala porazit Veronika Rodová, která se v poslední době poměrně ztratila.

Zmíněný turnaj OKTAGON 21 bude možné sledovat skrze PPV a nebo prostřednictvím Tipsport TV, kde bude k dispozici celá karta.

Zdroj: Kaocko.cz / Sport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *