Co hledáte?

Makhmud Muradov vysvětlil, jak se dostal na hlavní kartu

Makhmud Muradov vysvětlil, jak se dostal na hlavní kartu

Už jen to, že se Makhmud Muradov objeví na turnaji UFC 257, kterému vévodila odveta Poirier vs McGregor 2, byla samozřejmě skvělá zpráva. Karta, na které vystoupí hvězdný Ir, je totiž vždy ostře sledovaná, díky čemuž si mohou získat pozornost i ostatní jména. Nejvýhodnější pozici v tomto samozřejmě mají bojovníci a bojovnice na hlavní kartě, kam Mach nakonec poskočil přímo z Early Prelims. Jak se mu to povedlo?

Conor McGregor už doslova otravuje s dalším zápasem

“Bavil jsem se s adminem profilu UFC Russia, se kterými jsem hodně v kontaktu, a oni mají společnou skupinu napříč všemi UFC profily a stránkami. A právě tenhle borec mi psal, že mi gratuluje, že jsem na hlavní kartě. V té době to nikdo nevěděl. Prý proběhlo hlasování a já jsem byl nejsledovanější. Oni podrobně sledují, kdo lajkuje, komentuje a obecně řeší dosahy. Nejvíce jsem měl právě já a taky mi pomohlo, že jsem už měl dva zápasy a dostal jsem bonus za výkon večera. Proto jsem se dostal na hlavní kartu. Sám jsem si přitom myslel, že tam dají Tavarese. Ten už je v UFC dlouho a jeho soupeř Carlos Junior taky. Oba jsou tuším v TOP 15. Nakonec to však dopadlo tak, že tam hodili mě,” vysvětlil Makhud Muradov v pořadu MMA Letem Světem 185.

V prvopočátku samozřejmě Machovi pomohl Azaitar, který měl být na hlavní kartě, ale porušil bezpečnostní opatření, když do hotelu dostal dalšího člověka, který mu přinesl tašku s neznámým obsahem, za což byl okamžitě vyškrtnut z turnaje a rovnou i vyhozen z UFC.

Muradov toto štěstí zužitkoval na výbornou. Připsal si totiž třetí UFC vítezství v řadě a za roztancování a následné ukončení soupeře si navíc odnesl další bonus.

Díky tomuto vyjádření nyní víme, že UFC skutečně sleduje každou drobnost, takže až se na nějakém UFC profilu objeví info o nějakém našem zástupci, tak neváhejte lajkovat, komentovat, sdílet a podobně. Evidentně to může hrát roli a můžeme tak našim borcům alespoň trochu pomoct.

Zdroj: YouTube Fight Club News

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *