Co hledáte?

Khabibův trenér předpovídá, jak by dopadla odveta s Conorem

Khabibův trenér předpovídá, jak by dopadla odveta s Conorem

Po turnaji UFC 257 už toto téma není úplně tak aktuální, protože, jak všichni víme, Conor padl ve druhém kole via TKO, ale ještě před akcí se živě spekulovalo o tom, zda se dočkáme Khabibova návratu do oktagonu a zda v případě, že McGregor porazí Poiriera, dojde na dlouho očekávanou odvetu. Hvězdný Ir však prohrál a Khabib se navíc nechal slyšet, že když viděl výkony ostatních kolegů z lehké váhy, tak musí být všem jasné, že on je několik úrovní nad nimi. Jeho trenér Javier Mendes se však zamyslel nad tím, jak by asi odveta dopadla.

Conor McGregor už doslova otravuje s dalším zápasem

“Conor by dostal hroznou bídu. Khabib se totiž pořád zlepšuje a vyvíjí, takže by to bylo jednoznačné. O tom nemám žádné pochyby. Khabib je lepší, o mnoho lepší, než na tom byl, když se spolu před dvěma lety poprvé utkali. Conor však v posledním zápase nevypadal vůbec dobře. Naopak působil, jak když udělal několik kroků zpět. To by se Khabibovi určitě nestalo. Byla by to hra na jednu branku,” věří zkušený trenér Javier Mendez, že odveta by byla naprosto jednoznačná a Conor by si v ní v podstatě neškrtl.

Je pravda, že Conor tvrdě padl, ale nebylo by úplně rozumné ho na základě jednoho výkonu úplně odepisovat. Navíc jde vždy hlavně o to, kdo proti vám v oktagonu stojí. Khabib by mu jen těžko rozkopal nohu tak, jako se to podařilo Dustinovi, ale místo toho by ho vzal na zem, kde by se jej pokusil znovu mučit a nakonec i ukončit.

Samozřejmě se jedná jen o teorii, protože na základe vývoje událostí to vypadá tak, že se duelu Khabib vs McGregor 2 nikdy nedočkáme. UFC prezident Dana White se sice všemi možnými způsoby snažil Orla nalákat zpátky do klece, ale evidentně se mu to nepodařilo. Nyní se tedy spíš čeká, kdy se vzdá titulu a kdo následně dostane šanci o něj zabojovat. Nabízí se například duely Poirier vs Oliveira a nebo Poirier vs Chandler.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *