Co hledáte?

Conor McGregor už doslova otravuje s dalším zápasem

Conor McGregor už doslova otravuje s dalším zápasem

UFC prezident Dana White po událostech turnaje UFC 257, v jehož hlavním zápase jsme viděli první TKO prohru Conora McGregora, předpovídal, že Ir skončí a nebo ho prohra nakopne tak, jako jsme to viděli v legendárním filmu Rocky 3. Zatím to vypadá tak, že blíže realitě bude spíše druhý scénář. O Conorově rozpoložení promluvil přímo jeho trenér, který mu je aktuálně samozřejmě nejblíže.

UFC elita reaguje na tvrdý pád Conora McGregora

“Už teď nás všechny otravuje, že chce odvetu. Moc rádi bychom si to s Dustinem dali znovu. Myslím si, že by Dustin nebyl proti. Pokud by se nám takový zápas podařilo dostat ještě do léta, tak by to bylo skvělé. Pokud by se to nepodařilo, tak těžko říct, co bude. Conor by totiž klidně mohl zmizet do boxerského světa,” prozradil trenér John Kavanagh, jak na tom Conor McGregor aktuálně je.

S ohledem na vyrovnanost série, která je nyní 1-1, kdy oba borci toho druhého přesvědčivě ukončili, by se završení trilogie nabízelo. Otázkou však je, zda by se mělo dohadovat rovnou. Dustin totiž po cenné výhře samozřejmě pomýšlí na titul, který si však Ir, právě s ohledem na prohru, nezaslouží. Spíš se nabízí titulové duely Poirier vs Oliveira a nebo Poirier vs Chandler. Kavanagh však věří, že by se souboj mohlo podařit domluvit, “Musíme zapracovat na těch kopech a na pár dalších věcech. Bylo by skvělé, kdyby se třeba na květen podařilo domluvit titulovou bitvu Poirier vs McGregor 3.”

Hodně však bude záležet na tom, jak se vše vyvrbí kolem Khabiba, který je stále šampionem divize. Velkou roli bude hrát i stav nohy, v souvislosti s níž dostal Conora půlroční zdravotní stopku, která však může být na základ lékařského potvrzení značně zkrácena. O svou šanci se navíc bude určitě hlásit i Oliveira, který naposledy naprosto jasně porazil Fergusona.

V lehké váze to aktuálně není vůbec jednoduché, takže bude zajímavé sledovat, jak se vedení se vším popasuje a jaké zajímavé duely si pro nás následující měsíce připraví.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *