Co hledáte?

Organizace ONE FC míří do České republiky

Organizace ONE FC míří do České republiky

Česká scéna bojových sportů se relativně brzy dočká dalšího posunu. Na naše území by totiž v dohledné době měla zamířit prestižní asijská organizace ONE FC, která poslední roky výrazně roste a v kontextu světa si získává stále větší význam. Více pro server Czechfighters.cz prozradil Adrian Smrčka, kterého domácí fanoušci znají skrze turnaje Night of Warriors.

Výplaty: UFC 257 – Poirier vs McGregor

“Můžu potvrdit, že jsme podepsali smlouvu s organizací ONE Championship. Momentálně ladíme termíny v souvislosti s epidemiologickou situací, ale už na jaře by se měl v naší republice konat ROAD TO ONE EUROPE, kde se ve čtyřkové pyramidě představí ve váze do 95 kg Tomáš Hron,” vysvětlil pro Czechfighters Smrčka.

Pro postojářskou hvězdu Hrona, který se představil v projektu OKTAGON UDG, je to samozřejmě skvělá zpráva, “To je to mega pecka, že světová organizace jako je ONE FC zavítá do Čech. A pro mě je to samozřejmě další výzva, kterou chytnu a nepustím. Pyramida bude do -95 kg. Teď mám kolem 98-99 kg, takže to nebude problém.”

Do akce by měl naskočit i super-talent Vašek Sivák, který před časem předesílal, že je blízko dohodě s ONE FC. Stejně tak se o něm mluví v souvislosti projektem organizace OKTAGON MMA, který by měl navazovat na zmíněný UNDERGROUND. Údajně se nedočkáme plného několika-turnajového formátu, ale místo toho dostaneme spíše postojářské zápasy. Některé zdroje uvádějí upravená pravidla a jiné čistě postojářské duely po vzoru ONE FC, tedy v malých rukavicích, tak uvidíme, co si pro nás nakonec organizace OKTAGON MMA připraví. Více bychom se mohli dozvědět už tuto sobotu, kdy se koná turnaj OKTAGON 21.

Zdroj: Czechfighters.cz

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *