Co hledáte?

Pohled do zákulisí: Muradov málem do zápasu nenastoupil

Pohled do zákulisí: Muradov málem do zápasu nenastoupil

Máme za sebou turnaj UFC 257, který nabídl hned několik zásadních okamžiků. V hlavním zápase jsme samozřejmě viděli padnout Conora McGregora, o čemž nyní mluví celý MMA svět. Pozornost domácích fanoušků však hodně směřovala i k souboji Sanchez vs Muradov, ve kterém si Mach díky TKO výhře ve třetím kole připsal třetí UFC výhru v řadě a hlavně druhý bonus za výkon večera v řadě. Celý zápas byl přitom ve vážném ohrožení a vůbec na něj nemuselo dojít.

UFC elita reaguje na tvrdý pád Conora McGregora

Mach se deset dní před duelem nepříjemně zranil, takže mu prý všichni v okolí doporučovali, aby ze zápasu odstoupil. Na tréninku v polském ANKOS, kam Makhmud pravidelně dojíždí ladit přípravu, totiž špatně trefil jeden kop a hodně nepříjemně si poranil nohu. Navzdory zranění však do Abu Dhabí odletěl a do zápasu nastoupil.

Exkluzivně pro MMA Shorties Mach zaslal i krátká videa, jak jeho noha pár dní před akcí vypadala. Výhra nad Sanchezem je tak o to cennější.

“Sanchez má za sebou celou řadu UFC zápasů, ve kterých nasbíral hodně cenných zkušeností, takže to nebylo snadné. Jak už jsem řekl, nejsem se svým výkonem nějak extra spokojený, necítil jsem se úplně dobře, ale je to tak, jak to je… Nevím, čím to bylo. Měl jsem problémy s dýcháním a pohybem. Možná to bylo tou dlouhou pauzou a nebo změnou klimatu. Nevím, ale jsem rád, že se mi navzdory tomu podařilo vyhrát… Minulý rok se m zrušily hned 4 zápasy. Poslední byl obzvlášť smolný, protože jsem dokončoval přípravu v Las Vegas a nakonec se mi zápas zrušil na poslední chvíli kvůli koronaviru. Snažil jsem se zůstat pozitivní a věřit, že to dobré přijde. Podívejte se na mě dnes. Jsem součástí skvělé karty. Ani jsem neměl být na hlavní kartě, ale nakonec jsem na ní skončil,” rozpovídal se Mach Muradov po zápase, kdy přiznal, že vše nebylo ideální.

Vezmu cokoliv!

Tento výrok od bojovníků slýcháme poměrně často, ale ne vždy ho myslí vážně. Mach však několikrát dokázal, že je v podstatě vždy připravený naskočit do boje. Však všechny tři dosavadní UFC zápasy bral na poslední chvíli. Ten první dokonce jen pár dní před jeho konáním.

Určitě by tedy uvítal, kdyby měl na další zápas alespoň 2-3 měsíce na přípravu, ale uvidíme, jak se vše vyvine. Třeba se objeví další zajímavá nabídka.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *