Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Wow! Conor McGregor poprvé tvrdě padl!

Wow! Conor McGregor poprvé tvrdě padl!

Máme za sebou první číslovaný turnaj roku 2021, kterému vévodila odveta Dustin Poirier vs Conor McGregor 2. Do té jako favorit nastupoval Conor McGregor, který v prvním zápase slavil úspěch hned v prvním kole. V odvetě to však byl úplně jiný příběh. Vůbec poprvé totiž hvězdný Ir padl via TKO, což se nikdy předtím nestalo.

Rivalové Kincl a Mikulášek reagují na Vémolovo tetování

Dustin Poirier zvolil skvělou taktiku, když se hned v prvním kole pokusil Conora dostat na zem. To se mu sice úplně nepodařilo, ale v průběhu prvního kola trefil hned celou řadu kopů na nohu, které se promítly do dalšího průběhu zápasu.

“Ta noha byla úplně mrtvá,” vysvětloval Conor McGregor v po-zápasovém rozhovoru. Nejprve si totiž nechal natrefovat nohu a poté i hlavu, díky čemuž šel k zemi, kde to rozhodčí po salvě úderů ze strany Dustina po chvíli ukončil. “Je hodně těžké se vyrovnat s tím, že dlouho nezápasíte. Ty jeho kopy byly hodně dobré. Bohužel jsem se v oktagonu nedokázal uvolnit tak, jak jsem potřeboval. Dustin je skvělý bojovník. Až budu mít šanci se v kleci více zabydlet, tak to bude lepší.”

Conor McGregor však avizoval, že tím jeho MMA kariéra rozhodně nekončí a že se v blízké době objeví v další UFC bitvě. Je však jasné, že ho prohra mrzí, protože se na nějakou dobu vzdálil titulové šanci. Uvidíme tedy, jak se situace v lehké váze dále vyvine…

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *