Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Mach reaguje na další tvrdé ukončení a bonus

Mach reaguje na další tvrdé ukončení a bonus

Většina pozornosti MMA světa se samozřejmě v souvislosti s turnajem UFC 257 soustředila na hlavní zápas Dustin Poirier vs Conor McGregor 2, ve kterém nakonec uspěl první jmenovaný, který jako první borec dokázal Ira ukončit via TKO. Domácí fanoušci však samozřejmě byli hodně zvědaví na Macha Muradova, který se nakonec shodou okolností objevil na hlavní kartě a svedl hodně vyrovnaný duel se Sanchezem, kterého se mu nakonec podařilo tvrdě ukončit a získat další bonus za výkon večera. Co sám Mach na duel říkal?

Wow! Conor McGregor poprvé tvrdě padl!

“Sanchez má za sebou celou řadu UFC zápasů, ve kterých nasbíral hodně cenných zkušeností, takže to nebylo snadné. Jak už jsem řekl, nejsem se svým výkonem nějak extra spokojený, necítil jsem se úplně dobře, ale je to tak, jak to je… Nevím, čím to bylo. Měl jsem problémy s dýcháním a pohybem. Možná to bylo tou dlouhou pauzou a nebo změnou klimatu. Nevím, ale jsem rád, že se mi navzdory tomu podařilo vyhrát… Minulý rok se m zrušily hned 4 zápasy. Poslední byl obzvlášť smolný, protože jsem dokončoval přípravu v Las Vegas a nakonec se mi zápas zrušil na poslední chvíli kvůli koronaviru. Snažil jsem se zůstat pozitivní a věřit, že to dobré přijde. Podívejte se na mě dnes. Jsem součástí skvělé karty. Ani jsem neměl být na hlavní kartě, ale nakonec jsem na ní skončil,” rozpovídal se Mach Muradov po zápase.

Ten si tak připsal již třetí UFC výhru s tím, že se mu druhý zápas v řadě podařilo vyhrát via KO/TKO, za což si znovu vysloužil bonus za výkon večera. S trochou štěstí by se tak konečně mohl probojovat do TOP 15 střední váhy, kde se nabízí celá řada skvělých soupeřů.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *