Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Mach křikl na UFC prezidenta a ten hned poslechl

Mach křikl na UFC prezidenta a ten hned poslechl

Nejvíce pozornosti na dnešním turnaji UFC 257 samozřejmě lákal souboj Porier vs McGregor 2, ale domácí fanoušci hodně vyhlíželi i duel Sanchez vs Muradov, který byl nakonec shodou okolností druhým zápasem hlavní karty. První dvě kola jsme se dočkali hodně vyrovnané podívané, ale nakonec Mach doručil další tvrdé ukončení, díky kterému si připsal třetí UFC výhru v řadě. Hned po výhře Mach vyskočil na klec a hned si něco povídal s UFC prezidentem Danou Whitem. Co oba borci řešili?

Rivalové Kincl a Mikulášek reagují na Vémolovo tetování

“Mach skočil na klec a ptal se mě, proč ho jako ještě nesleduju na IG. Co mám jako dělat? Jasně, že jsem ho hned začal sledovat,” prozradil Dana White na po-turnajové tiskové konferenci.

Mach dostal follow od Dany, ale hlavně dostal bonus za výkon večera v podobě 50 000 dolarů, tedy v přepočtu cca 1 milion korun, který si může přidat ke své výplatě.

“Tohle je můj třetí zápas v UFC, který beru na poslední chvíli. Dejte mi dva nebo tři měsíce na přípravu a ukážu vám, co ve mně ve skutečnosti je,” upozorňoval Muradov po zápase. Ten totiž svůj první zápas v UFC bral jen několik dní před jeho konáním. Hodně podobně tomu bylo i u druhé bitvy a nakonec i u třetí. Doufejme tedy, že další zápas už bude vědět dostatečně dopředu, aby se byl schopen plnohodnotně připravit.

Hlavní je, že si Mach připsal další výhru, který je jeho třetí UFC výhrou v řadě a celkem čtrnáctou výhrou v řadě. Doufejme tedy, že se díky tomuto úspěchu konečně dostane do TOP 15 střední váhy, kde už se nabízí celá řada skvělých zápasů.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *