Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Khabib Nurmagomedov reaguje na Conorovu drtivou prohru

Khabib Nurmagomedov reaguje na Conorovu drtivou prohru

Máme za sebou turnaj UFC 257, kterému vévodila odveta Dustin Poirier vs Conor McGregor 2. S ohledem na to, jak se oba borci v průběhu let od prvního souboje zlepšili, se očekávala hodně vyrovnaná podívaná. Tu jsme také v prvním kole dostali. Dustin Poirier však chytře vsadil na okopávání nohou a vyčerpávání soupeře, což slavilo úspěch ve druhém kole, kdy Irovi úplně odešla noha a kvůli tomu inkasoval sérii úderů, po které šel k zemi a následně byl ukončen. Bylo to vůbec poprvé, kdy byl Conor ukončen via KO/TKO. Co na průběh a výsledek zápasu říkal rival Khabib Nurmagomedov?

Mach křikl na UFC prezidenta a ten hned poslechl

“Tohle se stane, když změníš tým a opustíš své tréninkové partnery, kteří ti pomohli k tomu aby ses stal šampionem a místo toho si měříš síly s malými dětmi, které jsou daleko od reality,” zhodnotil neporažený šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov počínání svého soka Conora McGregora.

Ir přitom dlouhodobě spolupracuje s jádrem, kterého ho dostalo na vrchol, ale Orel má možná nějaké bližší informace o celém Conorově kempu.

Co teď s bývalým dvojnásobným šampionem bude? Prý si chce dát chvíli pauzu, aby se z prohry oklepal, ale prý se chce určitě vrátit pět do oktagonu. Samozřejmě se nabízí možné završení trilogie s Poirierem a nebo Diazem. Dustin však po tak důležité výhře bude určitě cílit na titulovou šanci. Teoreticky by mohl změřit síly s Khabibem, Oliveirou a nebo úspěšně debutujícím Chandlerem.

Více se určitě dozvíme v následujících dnech, kdy by mělo být jasné, zda se Khabib vrátí a nebo zda odevzdá titul šampiona lehké váhy, o který se následně utkají další bojovníci.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *