Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Apollo bude! Brazilce čeká dobře známý soupeř

Apollo bude! Brazilce čeká dobře známý soupeř

Když se na konci roku 2020 oznamoval turnaj OKTAGON 21, tak mnohé hodně překvapila ohlášená bitva Apollo vs Monster aka Silva vs Kníže. Ta slibovala skvělou podívanou, ale, jak už to tak bohužel v takových případech někdy bývá, nakonec se jí nedočkáme. Kníže, který doprovázel Macha Muradova na UFC Ostrov, se totiž zranil a musel ze souboje odstoupit. Fanoušci však nemusí zoufat. Dostaneme totiž skvělou náhradu, které slibuje neméně zajímavou podívanou. S kým Apollo změří síly?

Conor McGregor pohotově reaguje na Khabibovy posměšky

Leandro Silva aka Buscape aka Apollo se totiž 30.1., tedy už příští sobotu, utká s Alexem Lohorém. Ano, s tím Lohorém, který padl na turnaji OKTAGTON 20 s Karlosem Vémolou. Tehdy se však souboj odehrál ve střední váze, ve které Alex zase nemá až tolik zkušeností. S ohledem na to, že se souboj domlouval na poslední chvíli, duel proběhne ve smluvené váze do 80 Kg, která by mohla oběma borcům sedět.

“OKTAGON 21 čeká souboj dvou světových hvězd! Vinou zranění přišel o zápas s českou legendou, veterán UFC Leandro APOLLO SILVA se ale na prvním letošním turnaji přeci jen objeví. Jeho soupeřem bude veterán Cage Warriors a prosincový vyzyvatel Karlose Vémoly o titul střední váhy Alex LOHORÉ,” informovala organizace OKTAGON MMA na svém IG profilu.

Můžeme se tak těšit na hodně atraktivní mezinárodní duel, který by klidně mohl rozhodnout o budoucím vyzyvateli pro šampiona Davida Kozmu.

Kromě zmíněných borců půjde do boje i Pudilová, Paradeiser, Buchinger, Boráros, Szabová, Bledá a celá řada známých jmen. Turnaj bude klasicky možné sledovat skrze PPV a nebo prostřednictvím Tipsport TV.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *