Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Rivalové Kincl a Mikulášek reagují na Vémolovo tetování

Rivalové Kincl a Mikulášek reagují na Vémolovo tetování

Mnozí fanoušci si asi všimli, že si Karlos Vémola v souvislosti s blížící se svatbou s Lelou nechal vytetovat podobiznu své partnerka, která se dle mnohých moc nepovedla. Na tetování reagovali fanoušci, ale i ostatní bojovníci a například i rivalové Patrik Kincl a Vašek Mikulášek.

Měl být na kartě s Conorem. Nakonec však v UFC končí!

“Top, nemám k tomu nic špatného. Tatér byl určitě moc dobrý. Hlavně chválím, že kozy vypadají jako Homerovy oči. To se cení, že to udělal tak víceúčelové,” reagoval Vašek Mikulášek v rámci otázek a odpovědí s fanoušky. Ten s Vémolou padl na začátku prosince na turnaji OKTAGON 19. Nyní vyhlíží další zápas, ve kterém by se rád utkal s Bolem a nebo Robertsenem, který s Terminátorem vydržel až do třetího kola.

Na IG na tuto otázku narazil i Patrik Kincl, který se na konci roku 2020 hlásil, že se s Vémolou utká, ale na odvetu nakonec nedošlo, “Topovka. Podle mého Řepka s Kačkou blednou závistí. Trochu jsme doufal, že se MMA do takového bizaru nedostane, ale je to prdel. To zase jo.”

“Mne sa to tetovanie moc páči aj napriek tomu, že ho ľudia kritizujú. Dôležité je, že sa to páči nám a ten dôvod prečo sme si to tetovanie dali, pretože sa moc milujeme. PS: tetovanie je čerstvé, a preto je tam fólia. A, keď sa to zahojí bude to topka ako ja. Ktorý muž by toto pre ženu urobil? Položte si ruku na srdce dámy,” oponovala však přímo Lela na svém IG profilu, která je s výsledkem evidentně spokojená a to je hlavní.

Foto via IG Mikulášek / Kincl / Ceterová

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *