Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Měl být na kartě s Conorem. Nakonec však v UFC končí!

Měl být na kartě s Conorem. Nakonec však v UFC končí!

Na včerejším oficiálním vážení bylo zajímavé, že se hned na začátku oznámilo, že Ottman Azaitar nevystoupí. Původně se měl přitom tento neporažený borec, který má na svém kontě celou řadu tvrdých ukončení, představit na hlavní kartě, které vévodí odveta Poirier vs McGregor 2. Všichni samozřejmě asi víme, co to znamená. Jakýkoliv skvělý výkon, který se odehraje na společné kartě s Conorem, má potenciál rezonovat několikanásobně více, než by se tomu stalo na jiných akcích. Azaitar však o tuto šanci přišel (místo něj se na hlavní kartě objeví Mach Muradov) a navíc byl dokonce okamžitě vyhozen z UFC! Proč?

Karlos Vémola má vzkaz pro Macha Muradova

“Je to neuvěřitelná příhoda. Azaitar si společně s týmem přestřihl pásku, kterou každý má, aby bylo jasné, zda už má po karanténě a kde se může pohybovat a následně jí předal neznámému člověku. Ten se dostal do hotelu s taškou, kterou doručil až do Azaitarova pokoje skrze balkon. Nakonec se převlékl a zmizel. Máme to všechno na kamerách, takže dobře víme, co se stalo. Je to hrozné. Azaitara jsme za to stáhli z karty a okamžitě vyhodili z UFC za ohrožení našich bezpečnostních protokolů,” vysvětlil Dana White.

Dost bizarní příběh. Asi se ptáte, co bylo v oné inkriminované tašce. To bohužel UFC prezident neprozradil, takže se to snad dozvíme na tiskové konferenci a nebo časem, až se k věci třeba vyjádří sám Azaitar.

Znovu se ukázalo, že vedení umí být v mnoha případech hodně nekompromisní. Azaitar měl přitom nakročeno ke skvělé kariéře. Ve 13 zápasech doposud neprohrál a  navíc pouze jednou museli o jeho vítězství rozhodnout bodoví rozhodčí. Nyní si tak bude muset hledat nové angažmá, což asi nebude až takový problém, ale holt se bude muset smířit s tím, že do ligy mistrů už se asi nikdy nepodívá.

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *