Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Khabib předpovídá průběh bitvy Poirier vs McGregor 2

Khabib předpovídá průběh bitvy Poirier vs McGregor 2

Je to tady dámy a pánové, už dnes v noci nás čeká turnaj UFC 257, kterému vévodí odveta Poirier vs McGregor 2. Stejně tak se však dočkáme i duelu Hooker vs Chandler, Sanchez vs Muradov a mnoha a mnoha dalších. Původně to vypadalo, že celou akci bude přímo na místě sledovat i neporažený šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov, který na UFC Ostrov doprovázel svého bratrance Umara, ale nakonec se vydal do Las Vegas a souboje bude sledovat jen v televizi. Ještě před odletem však nabídl předpověď, jak by se mohl souboj Poirier vs McGregor 2 vyvíjet a dopadnout.

Dustin Poirier vs Conor McGregor 2: Podrobná Analýza

“Conor má jen dvě kola. Pokud to skončí brzy, tak to bude Conor. Pokud to však půjde do třetího nebo čtvrtého kola, tak si myslím, že ho Dustin dokáže porazit,” nabídl Khabib svou předpověď, která se shoduje s tím, co očekává i většina odborníků a fanoušků.

Conor totiž už několik dní před zápasem předpovídal, že zápas skončí do 90 sekund. Prý na tom však netrvá a naopak uvítá, když Dustin prvotní tlak přežije a souboj bude trvat delší dobu. “Byl jsem zklamaný, že to skončilo tak rychle,” hodnotil Ir s odstupem souboj s Cerronem, který skončil za 40 sekund. Bývalý dvojnásobný šampion je očividně hladový po souboji, takže by rád v oktagonu přeci jen vydržel delší dobu.

Dustin naopak sliboval, že půjde o válku, ve které si oba borci sáhnou na dno a nakonec uspěje ten, který to bude víc chtít.

Jak to všechno dopadne se dozvíme už dnes v noci, respektive zítra nad ránem, protože souboj přijde na řadu nejspíš kolem 6 hodiny ráno. Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *