Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola má vzkaz pro Macha Muradova

Karlos Vémola má vzkaz pro Macha Muradova

V souvislosti s blížícím se turnajem UFC 257 všichni mluví o souboji Poirier vs McGregor 2, který přitahuje celosvětovou pozornost, ale domácí fanoušci samozřejmě vyhlíží i třetí UFC bitvu Macha Muradova. Ten se díky tomu, že byl jeden souboj zrušen, dokonce dostal na hlavní kartu, kterou bude otevírat. To je  samo o sobě fantastické, protože otevírat kartu, kterou zavírá Conor McGregor, si přeje snad většina bojovníků. Právě Machovi poslal podpůrný vzkaz i kolega a nový šampion organizace OKTAGON MMA Karlos Vémola.

Machův soupeř Andrew Sanchez: Podrobná Analýza

“Machu, já ti držím palce. Samozřejmě, že bude vítězná šatna. Urvi zase ten bonus. Sbírej ty bonusy, budou zapotřebí. Doufám, že to všichni budete sledovat. Sledujte Uzbeka s českým srdcem. Zítra bude první, kdo udělá tři výhry v UFC. Já mám velké radost, že zítra letím do Dubaje, i když se bohužel na zápas nedostanu, ale v neděli nebo v pondělí s Machem dáme v Abu Dhabí nebo v Dubaji vítěznou večeři. Držím palce. Oss!” vzkázal Karlos Vémola na svém IG profilu Machovi i všem fanouškům.

Mach má zatím na svém kontě 2 UFC zápasy, ze kterých si odnesl 2 výhry. První souboj, který bral jen několik dní před jeho konáním, vyhrál na body a druhý už dokázal tvrdě ukončit před limitem, za což si vysloužil bonus za výkon večera v hodnotě 50 000 dolarů.

Nyní ho v rámci prvního zápasu hlavní karty čeká Andrew Sanchez, který svou kůži samozřejmě nedá zadarmo. Čeká nás tedy hodě zajímavá bitva, ve které Mach slibuje zúročit předlouhou přípravu. Celý minulý rok totiž trénoval, protože měl domluveno hned několik duelů, ale ani na jeden z různých důvodů nedošlo. Nyní je tedy připraven naskočit zpět do boje v té nejlepší formě.

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *