Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

CZ/SK MMA elita tipuje souboj Poirier vs McGregor 2

CZ/SK MMA elita tipuje souboj Poirier vs McGregor 2

Už v podstatě za pár hodin začíná turnaj UFC 257 (start v 01:00), kterému vévodí dlouho očekávaná bitva Poirier vs McGregor 2, kolem které se samozřejmě poslední týden točí celý MMA svět. První duel sice skončil velice rychle, ale s ohledem na to, jak se oba borci v průběhu let posunuli a vyspěli, se nyní očekává poměrně vyrovnaná bitva, ve které se favoritem vracející se Ir. Jak ostře sledovaný souboj vidí známé tváře CZ/SK MMA scény?

Měl být na kartě s Conorem. Nakonec však v UFC končí!

“Určitě vyhraje Conor McGregor a myslím, že zase ve stylu. Celkem mě překvapilo, jak říkal, že vyhraje v úvodní minutě prvního kola, ale on, když něco řekne, tak to tak většinou je, takže bych se ničemu nedivil, kdyby tam byl nějaký veliký finiš. Porazil ho jednou, porazí ho podruhé bez ohledu na to, jestli to bylo nebo nebylo před šesti lety. Oba dva se posunuli. McGregor se ale, myslím, posunul ve všech směrech dál,” tipuje Karlos Vémola, který je Conorovým velkým fanouškem.

“Vyhraje McGregor, fandím mu. Podle toho, co bylo vidět z jeho přípravy, tak bude podle mě ve 100% formě. Stejně i Poirier bude určitě připravený a dost namotivovaný konečně Conora porazit. Ale ten je teď líp nastavený i celkovým přístupem. Chová se navíc lidštěji, jedná se soupeři s větším respektem, což je super,” předpovídá Vémolův přemožitel Attila Végh.

“Podle mě vyhraje Conor. Nebudu mu fandit, i když mě překvapil. Je pokorný a působí fakt sympaticky. To je snad poprvé v jeho kariéře. Nicméně budu fandit Dustinovi, ale myslím si, že prohraje,” souhlasí David Dvořák se svými kolegy.

“Tipuji, že vyhraje Conor KO nebo TKO. Přijde mi, že má zase hlad po vítězství a oprostil se trošku od té své show. Myslím, že je to dobrá cesta pro jeho koncentraci a trénink,” věří bývalý šampion těžké váhy organizace OKTAGON MMA Michal Martínek.

Jak to všechno dopadne se dozvíme už kolem 6 ráno, kdy na souboj Poirier vs McGregor 2 dojde. Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc. Jak bylo zmíněno, celá akce startuje v 01:00 s tím, že hlavní karta přijde na řadu v 04:00.

Zdroj: iSport.cz

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *