Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Conor předpovídá průběh zápasu s Poirierem

Conor předpovídá průběh zápasu s Poirierem

Do návratu Conora McGregora zpět do oktagonu už zbývá jen pár dní. Už v sobotu totiž přijde na řadu turnaj UFC 257, jehož hlavním zápasem je dlouho očekávaná odveta Dustin Poirier vs Conor McGregor 2. První zápas byl ve své době hodně sledovaný, protože bylo evidentní, že se oba borci nemají vůbec v lásce. To se hned několikrát ukázalo na tiskových konferencích a nebo záběrech ze zákulisí, na kterých Poirier mluvil v tom smyslu, že se ještě nikdy tak moc netěšil na to, až někomu rozbije hub. To se mu však nepodařilo a místo toho tvrdě padl hned v prvním kole. Ir má nyní za to, že Dustin má prohru stále v hlavě a že ho značně ovlivní i v odvetě.

Karlos Vémola jmenoval nejtěžšího soupeře kariéry

“Dustin moc dobře ví, co ho čeká. Už jsme spolu v minulosti bojovali, takže dobře ví, co se na něj valí. Myslím si, že v zápase bude hodně reagovat na každý můj pohyb a zároveň bude hodně zdrženlivý s vlastními útoky. Bude taky hodně panikařit, takže to bude v podstatě stejné, jako náš první zápas. Má to všechno v hlavě. Navíc to měl v hlavě už před naším prvním zápasem a pak se to stalo skutečností. Nyní toho má tedy dvojnásobně plnou hlavu a v tomhle stavu se bude muset utkat s dvojnásobným šampionem. Vyhraju a převálcuji ho ve velké stylu,” předpovídá Conor McGregor.

V hodně podobném duchu mluvil i jeho trenér John Kavanagh, který upozorňoval na to, že se sice Dustin za poslední roky zlepšil a neuvěřitelně vyvinul, ale že prohru má stále v hlavě a ani roky terapie jí určitě nevymažou.

Ir se navíc nechal slyšet, že Dustina plánuje ukončit do 60 sekund, čímž na svého soupeře naložil ještě větší tlak. Je však skutečně nutné zdůraznit, že Dustin se od prvního zápasu neuvěřitelně posunul a že jej v poslední době dokázal porazit jen Khabib Nurmagomedov, který, zdá se, je na úplně jiném levelu, než všichni ostatní.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *