Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Co by se stalo, kdyby dnes Conor padl? White má plán!

Co by se stalo, kdyby dnes Conor padl? White má plán!

V neděli nad ránem nás čeká dlouho očekávaný souboj Poirier vs McGregor 2, ve kterém je i s ohledem na výsledek prvního zápasu a aktuální nastavení favoritem Conor McGregor. Ten dokonce předesílal, že duel skončí do 90 sekund, ale že bude rád, pokud Dustin prvotní tlak přežije a souboj se tak bude moct posunout o do dalších kol. Právě v dalších kolech už je dle většiny favorizovaný Poirier, protože mnozí poukazují na Conorovo slabší cardio, které ho například hodně zazlobilo v prvním souboji s Diazem. Co by se však stalo, kdyby Conor padl? Dana White už má jasný plán.

Měl být na kartě s Conorem. Nakonec však v UFC končí!

“Už je to tak. Prohry jsou součástí každého sportu. Stává se to. Takže pokud Conor s Dustinem prohraje, tak pojedeme dál a přiřadíme mu nového soupeře dle aktuálního pořadí v žebříčku,” vysvětlil Dana White, že případná prohra by rozhodně nebyla konec světa.

Conor se navíc nechal slyšet, že by v průběhu dalších 14-18 měsíců, tedy v horizontu roku a půl, rád nastoupil až do 7 duelů, což znamená, že chce být evidentně hodně aktivní. To by pro MMA svět bylo jen dobře, protože Ir ke sportu stále přitahuje největší množství pozornosti.

A jak by to bylo v případě úspěchu s Dustinem? Dana stále vyhlíží možný návrat Khabiba Nurmagomedova, “Jsem si jistý, že by Dustin Poirier znovu rád vyzval Khabiba. Celá lehká váha se chce samozřejmě měřit s Khabibem. Máme zde spoustu nadaných borců, jako je například Charles Oliveira, který právě famózním způsobem zdolal Tonyho Fergusona. Máme tady Dustina Poiriera s Conorem McGregorem a Dana Hookera s Michaelem Chandlerem, který se právě chystá na svůj UFC debut. Víte však, že tento borec bojoval všude mimo UFC a všude se mu dařilo. Teď by to rád dokázal i u nás.”

Jak to všechno dopadne se dozvíme už kolem 6 ráno, kdy na souboj Poirier vs McGregor 2 dojde. Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc. Jak bylo zmíněno, celá akce startuje v 01:00 s tím, že hlavní karta přijde na řadu v 04:00.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *