Co hledáte?

Potvrzeno! Čeká nás nový OKTAGON UNDERGROUND

Potvrzeno! Čeká nás nový OKTAGON UNDERGROUND

V prvním čtvrtletí roku 2020 to s MMA vypadalo hodně bledě. Koronavirová krize, kterou nikdo původně nebral moc vážně, se totiž postupně dostala do Evropy a samozřejmě i do České republiky, kde omezila veškerý život na naprosté minimum. V rámci MMA to jako první odnesl turnaj OKTAGON 16, který se na konci roku 2019 vyprodal za několik dní. Celá akce, které měla vévodit titulová bitva Kozma vs Kertesz 2, se tak musela přesunout a dokonce ani nyní není jasné, kdy se plné ostravské haly dočkáme. Organizace OKTAGON MMA však po vzoru UFC nehodlala jen nečině přihlížet, ale místo toho se snažila najít způsob, jak ve své činnosti pokračovat. Ten také našla. Představila totiž projekt OKTAGON UNDERGROUND. Nyní se dočkáme jeho pokračování.

Gáborův tým reaguje na obavy promotéra Novotného

Promotér Ondřej Novotný sice ve svém posledním vysílání MMA Letem Světem na otázku, zda se dočkáme dalšího projektu OKTAGON UDG, reagoval, že ne, ale pravděpodobně jde jen o slovíčkaření. Dle zákulisních informací totiž nedostaneme plný několika-turnajový formát, jako tomu bylo v roce 2020, ale “jen” pyramidu nebo jednotlivé super-fighty, které budou průběžně doplňovat tradiční MMA karty.

“Dostal jsem nabídku od O. Novotného na účast v nové řadě Oktagon Undergroud, kde budou trochu jiná pravidla, než loni a mělo by mi to vyhovovat. I když se bude jednat o dvě váhové kategorie vyšší limit, tak si věřím. Beru to jako možnost ukázat se domácímu publiku před titulovými zápasy WAKO PRO, které mám letos před sebou a to je priorita v mé kariéře. OKTAGON je ryze česká organizace, navíc mimo mojí váhovou kategorii a jiná pravidla. Nejedná se o k-1 pravidla a OKTAGON bohužel nemá všechny váhové kategorie a možnosti jsou tak omezené. Nadále je cíl jasný, smlouvou mám jistotu nejméně 4 zápasů ročně a možnost zápasit o světové tituly s nejlepšími zápasníky světa. Za takovou možnost jsem rád a byla to jasná volba pro mou kariéru,” prozradil totiž elitní postojář Vašek Sivák pro FB profil FightNews.

Prvních duelů v rámci tohoto projektu bychom se údajně měli dočkat už na konci února, tak uvidíme, kdy nás organizace s plánem seznámí.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *