Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Na jaký balík si přijdou McGregor a Poirier?

Na jaký balík si přijdou McGregor a Poirier?

Máme za sebou oficiální i ceremoniální vážení, takže do turnaje UFC 257, který je první číslovanou akcí roku 2021, zbývá jen pár desítek hodin. Karta nabízí celou řadu skvělých zápasů, ale skoro všechnu pozornost pro sebe samozřejmě “krade” hlavní zápas, kterým je odveta Dustin Poirier vs Conor McGregor 2. S ohledem na to, že se do boje vrací hvězdný Ir, se samozřejmě očekávají i hodně zajímavé prodeje PPV, které se pak promítnou do výplat obou bojovníků. Na kolik si však přijdou v základu? Žádné drobné to rozhodně nejsou.

Kde sledovat turnaj UFC 257: Poirier vs McGregor 2?

Dle předběžných informací, které budou potvrzeny po zápase, si prý Conor McGregor přijde na 5 000 000 dolarů, tedy na zhruba 107 000 000 Kč a Dustin Poirier na 1 000 000 dolarů, tedy zhruba 21 000 000 Kč. To už jsou pořádné výplaty, které ještě samozřejmě navýší a možná znásobí případné bonusy a hlavně zmíněné podíly z PPV.

Dana White si totiž pochvaloval, že je o akci velký zájem, takže se znovu čekají hodně zajímavá čísla. Minulý rok se například Conor McGregor hned v lednu při souboji s Cerronem postaral o nejúspěšnější PPV.

Zajímavostí také je, že se Dana White vydal do boje s piráty, kteří přenos streamují na internetu. Prý má pro ně připravenou novinku a jednoho konkrétního údajně sleduje a ve chvíli, kdy pustí stream, k němu údajně vtrhne zásahová jednotka a bude zle.

Jinak co se týče výplaty, tak Conor McGregor nezlomil rekord, který nastavil Khabib Nurmagomedov. Ten totiž v základu za svůj poslední zápas s Gaethjem dostal 6 000 000 dolarů. Conor však rozdíl určitě dožene na PPV.

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jdou k vidění na Premier Sport, který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *