Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jak moc domácí fanoušci věří Conorovi?

Jak moc domácí fanoušci věří Conorovi?

Už tuto sobotu, respektive v noci ze soboty na neděli nás čeká turnaj UFC 257, jehož hlavním zápasem je dlouho očekávaná odveta Dustin Poirier vs Conor McGregor 2. Hvězdný Ir se už po několikáté vrací ze sportovního důchodu a slibuje, že se můžeme těšit na doslova mistrovské dílo. Jak moc mu domácí fanoušci věří a kolik si už na něj vsadili peněz?

Khabib prozradil, který soupeř měl nejtvrdší úder

Pro představu nám poslouží údaje společnosti Tipsport, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

 

K dnešnímu dni bylo na duel Dustin Poirier vs Conor McGregor 2 vsazeno celkem 7,6 milionu Kč s tím, že 95 %, tedy 7,24 milionu Kč bylo vsazeno na výhru Conora McGregora. Na něj je aktuální kurz 1.30, zatímco na Američana Poiriera je kurz 3.52 a vsazeno bylo 404 458 Kč, což je zbývající 5 %.

Turnaj UFC 257 se odehraje v noci ze soboty na neděli s tím, že začíná v 1:00 a v 04:00 přijde na řadu hlavní karta. Akci je možné sledovat na stanici Premier Sport, kterou naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *