Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Tak to je bomba! Ve hře UFC 4 bude první Čech

Tak to je bomba! Ve hře UFC 4 bude první Čech

Když se v polovině minulého roku představovala nová hra UFC 4, tak se hodně řešilo, za jaké bojovníky a bojovnice bude možné hrát a jaká jména naopak neuvidíme. Bohužel se tak trochu dalo čekat, že se na zástupce CZ/SK MMA scény v podobě Procházky, Muradova, Dvořáka ani Kleina nedostane. Nyní však přichází fantastická zpráva! Nově bude do hry přidán první Čech. Asi dobře uhodnete, kdo to bude. Ano – Jiří “Denisa” Procházka!

“Je to tvrdá příprava,” říká Jiří Procházka měsíc před bitvou

Informace o tom, že bude do oblíbené hry přidán Jiří Procházka, poslední dny kolovala zákulisím, ale vztahovalo se na ni přísné embargo, které skončilo dnes v 5 hodin odpoledne. Nyní je tedy oficiální, že si fanoušci budou moct nově zahrát i za českého borce, který má za sebou úžasný debut v lize mistrů.

Na turnaji UFC 251, v souvislosti s nímž se právě hra UFC 4 představila fanouškům, totiž dokázal nekompromisně ukončit bývalého titulového vyzyvatele Volkana Oezdemira, díky čemuž si vysloužil neuvěřitelný hype, který nyní nabízí své plody.

Hráči se tak mohou těšit na novou postavu, která má skvělé atributy. I to svědčí o tom, jak moc velký dojem Denisa svým zápasem udělal.

Rádi bychom vás tedy touto cestou vyzvali k účasti v kampani “VÍTĚZSTVÍ”. Hrajte za Jiřího Procházku, vyhrávejte zápasy a záznamy z tvrdých ukončení nebo vyhlašování vítězů sdílejte na sociálních sítích s #VÍTĚZSTVÍ a označením Jiřího Procházky. Mobilizujme CZ/SK MMA komunitu a ukažme, že si novinky vážíme a že za Denisou stojíme!

Už na konci února ho totiž čeká důležitý souboj s dalším bývalým titulovým vyzyvatelem Dominickem Reyesem, který by ho mohl katapultovat až k titulové šanci. Souboj navíc bude hlavním zápasem večera, takže jej bude sledovat značná část MMA světa.

Tags:

Mohlo by vás zajímat