Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Je to tvrdá příprava,” říká Jiří Procházka měsíc před bitvou

“Je to tvrdá příprava,” říká Jiří Procházka měsíc před bitvou

O velkolepém debutu Jiřího Procházky v organizaci UFC už se toho už napsaly celé stohy. Rok 2020 je však za námi, takže je třeba vyhlížet nové výzvy. Tou je v případě Denisy bývalý titulový vyzyvatel Dominick Reyes, který jen těsně prohrál s Jonesem a následně tvrdě padl s Blachowiczem. Samozřejmě není nutné připomínat, že půjde o největší výzvu dosavadní Procházkovy kariéry. Ve hře je hodně! Případné vítězství by totiž, pokud bude situace přát, mohlo vést až k titulové šanci. Jak nyní měsíc před bitvou probíhá příprava?

V čem Procházka vládne divizi a dalece překonává i šampiona?

„Tyhle sparingy mi pomáhají docela dost. Já v nich nezapnu na 200 procent jako při zápase, ale můžu si simulovat chvíle, kdy kolem mě lítají údery a já si můžu zapnout plný režim, kdy se pohybuji mezi údery. V tom nacházím pocit klidu, získám přehled v těžkých situacích. Na tohle jsou teď tyhle sparingy nejlepší… Nejvíce mi zatápí kola, kdy se na mně střídají dva lidi. Musím ale říct, dneska mi nikdo extra nezatopil. Občas mi tam projdou nějaké údery, ale to je ta příprava, abychom se posunuli. Je to tvrdá příprava, ale pro mě to je zábava,” rozpovídal se Jiří Procházka o své přípravě pro server Kaocko.cz.

Video přímo ze zmíněných sparingů najdete na webu Sport.cz.

Jiří si totiž k sobě do Jetsaam Gymu pozval taková jména, jako je Martínek, Petrášek, Peňáz, Hron a podobně. Do zápasu totiž zbývá zhruba měsíc, takže je jasné, že příprava jede na plné obrátky.

Už brzy bychom se navíc měli dočkat oznámení ze strany UFC. Organizace totiž zatím promovala jen lednové akce, ale pomalu se začíná dostávat i na únorové turnaje. Konkrétně Denisa přijde na řadu až na konci měsíce, kdy se jako první Čech představí v hlavním zápase večera.

V březnu navíc dostaneme i duely Blachowicz vs Adesanya a Santos vs Rakic, které rozhodnou o tom, kdo bude šampion a možná také o tom, kdo bude mít možnost jej vyzvat. Ve hře jsou zatím tato jména – Procházka, Reyes, Teixeira a Rakic, tak uvidíme, jak se vše nakonec vyvine.

Zdroj: Kaocko.cz

Úvodní foto via IG Jiří Procházka

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *