Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jak se Jiří Procházka dostal do známé UFC hry?

Jak se Jiří Procházka dostal do známé UFC hry?

Dnes odpoledne jsme vám jako jedni z prvních přinesli skvělou novinku. Do známé hry UFC 4, kterou pravidelně vydává společnost EA Sports, byl totiž nově přidán i český samuraj Jiří “Denisa” Procházka. Samozřejmě je prvním zástupcem CZ/SK scény, kterému se něco podobného povedlo. Jak se však vlastně tento úspěch zrodil. Šlo o přání UFC nebo snad vliv nové manažerské stáje Paradigm, v jejíž řadách působí i Conor McGregor nebo Israel Adesanya? Na to jsme se zeptali přímo Jirkova PR týmu, který exkluzivně pro MMA Shorties nabídl hodně zajímavé odpovědi.

Gáborův tým reaguje na obavy promotéra Novotného

“Jiří to už v obecné smlouvě s UFC měl, takže se to dalo čekat někdy v budoucnu. Myslím si, že díky spolupráci s Paradigm se celý ten proces urychlil. Zrychlilo se to také díky tomu, že má Jiří před sebou hlavní zápas večera. Takhle rychle jsme to však ani my nečekali. Určitě je tam velký vliv celého Paradigm. Namátkou můžu zmínit situaci, kdy jsme verifikovali sociální sítě, tak jsem rok s lokálními agenturami řešil Twitter, což se nepovedlo a pak si to vzal na starosti Paradigm a bylo to za 48 hodin hotové,” vysvětlil pro MMA Shorties Matěj Kretík, který je součástí Procházkova manažerského týmu a mimoto je také spojen s urban projekty, jako je Addict nebo The Mag.

“Je to samozřejmě velká zásluha UFC a primárně jejich iniciativa, že to chtěli takhle rychle. Bylo to na stole delší čas a my jsme to komunikovali už v podstatě od listopadu, protože to pro nás byl na té společné cestě další milník,” doplnil Kretík, že hlavní zásluhu má na celé věci vedení UFC. To jen dokazuje, jak moc velký dojem Jiří při svém debutu udělal.

Mystic Stabla

Hodně zajímavé je, že další člen Procházkova manažerského týmu Jiří Stabla s tím, že Jiří jednou bude ve hře, počítal už před mnoha lety. “Zhruba před 6 lety jsem po nocích vytvářel myšlenkovou mapu, se kterou jsem se vydával mezi české firmy, které nějakým způsobem vynikaly. Zašel jsem do společnosti Kajot, kde jsem tu mapu představil. Dnešním dnem se mi z ní všechno splnilo, protože doposud chyběla jen poslední věc, kterou jsem před lety slíbil, a to, že Jiří bude ve hře UFC od EA.

Mám strašnou radost a je to pro mě obrovský marketingový úspěch. Nedá se to pospat. Měl jsem vizi, jak s Jirkou hraju ve hře. Sice měl jiný účes, byl holohlavý, teď bude ve hře takový rázný chlap, ale super! Mám z toho obrovskou radost a věřím, že všechno, co si Jiří a celá ČR zaslouží, teprve začíná,” rozpovídal se pro Shorties Jiří Stabla, který úspěch svého kamaráda dlouho předpovídal a nyní je jeho součástí.

Nezbývá než smeknout a těšit se, co si pro nás celý tým a hlavně Jiří Procházka do budoucna představí. Už na konci února ho totiž čeká zmíněný hlavní zápas s Reysem, který bude velice důležitý.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *