Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Viktor Pešta vysvětlil, proč vyzval Attilu Végha

Viktor Pešta vysvětlil, proč vyzval Attilu Végha

Na turnaji OKTAGON 20 se objevili Karlos Vémola i Viktor Pešta, takže se obecně předpokládalo, že se ze strany Viktora dočkáme další výzvy směrem k Terminátorovi, který v hlavním zápase bojoval o titul šampiona střední váhy. To se však nestalo. Pešta totiž, poměrně překvapivě, místo Vémoly vyzval jeho pokořitele Attilu Végha. Proč zrovna takový krok? To vysvětlil v podcastu Fair Play Thinker Honzy Homolky.

Odepsal ho! Attila vysvětlil, jak by si Vémola vedl v UFC

“Vyzval jsem ho a teď je míč na jeho straně. Já už nemám nic dál, co bych mohl dělat. Já ten zápas chci. Je nyní otázka, jestli se to domluví. Je to na OKTAGONu a Attilovi. Nevím, jestli si dává pauzu nebo jestli chce zápasit jen před diváky. Já ho samozřejmě nijak neuháním. Nevím, jestli třeba nechce skončit úplně. Chci být nejlepší a abys byl nejlepší, tak musíš porazit ty nejlepší. Proto jsme ho vyzval… Bavil jsme se pak o tom ještě s Ondrou Novotným, který toho má spoustu, ale říkal, že to nějak vymyslíme… Původně jsem chtěl zápas s Karlem s tím, že když bych ho porazil, tak bych pak vyzval Attilu, který je v žebříčku výš. Karel nechce a pak jsou v žebříčku cizinci, u kterých není jasné, zda budou zápasit. Klidně si s nimi zápas dám, ale je těžké je uhnat,” vysvětlil Viktor Pešta.

Ten má za sebou úspěšný přestup do polo-těžké váhy, který plánoval už delší dobu. Na zmíněném turnaji OKTAGON 20 se mu totiž podařilo ukončit UFC veterána Alcantaru. S kým se utká v další bitvě? S ohledem na situaci to evidentně nebude Vémola ani Végh. V žebříčku polo-těžké váhy se nabízí jména, jako je Feucht, Kimball nebo Frankenstein, což jsou přesně ti cizinci, které se nyní jen těžko podaří dostat do ČR. Feucht je sice prý s vedením OKTAGONu v kontaktu, ale zatím to na zápas nevypadá, tak uvidíme, s kým Pešta změří síly.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *