Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola jmenoval nejtěžšího soupeře kariéry

Karlos Vémola jmenoval nejtěžšího soupeře kariéry

Nejznámější český MMA bojovník Karlos Vémola během své kariéry nastoupil do celkem 36 zápasů, ze kterých si odnesl 30 výher a 6 porážek. Celkem 23 zápasů pak navíc dokázal ukončit před limitem. Nebýt tvrdé prohry s Attilou Véghem, která přišla na turnaji OKTAGON 15, tak by byl Vémola neporažený od roku 2015. Právě Terminátor se v jednom ze svých posledních živých vysílání rozpovídal o tom, kdo byl jeho nejtěžší soupeř kariéry. Attila to však nebyl…

Odepsal ho! Attila vysvětlil, jak by si Vémola vedl v UFC

“Myslím si, že nejsilnější soupeř, jakého jsem kdy měl, byl Jack Hermansson. A to je opravdu světová extra třída. U Attily mě neporazil lepší fighter, proto tu odvetu tolik chci, ale u Hermanssona dokážu s klidem skousnout, že mě porazil lepší bojovník. I kdybych tu odvetu s ním dostal, úplně až tak bych si nefandil. Těžko bych se na ten zápas připravoval… Stále nevěřím tomu, že jsem prohrál s lepším protivníkem. Attila je pouze jediný, kdo mě zdolal a nebyl v UFC,” vysvětlil Karlos Vémola.

S Hermanssonem se Vémola utkal právě ve zmíněném roce 2015. Tehdy byl Terminátor hodně blízko návratu do UFC. Potřeboval však výhru nad šikovným Švédem, kterou se mu nepodařilo získat. Hermansson totiž nasadil armbar, který Vémola nehodlal odklepat, ale i přesto prohrál.

O Hermanssovovi bylo v poslední době hodně slyšet v rámci UFC střední váhy, kde dokázal porazit Gasteluma, Souzu a nebo Branche. Bohužel však nestačil na Vettoriho ani Cannoniera, takže se k případné titulové bitvě bude ještě nějakou dobu propracovávat.

Podobně je to i s případnou odvetou Végh vs Vémola 2. Sice se o ní hodně mluví, ale za poslední měsíce jsme se jí přiblížili jen o kousek. Podobný zápas by totiž zasloužil další vyprodanou O2 Arénu, ale zatím se neví, kdy něco takového bude možné.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *