Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Robert Bryczek se opřel do Piráta, Végha i Novotného

Robert Bryczek se opřel do Piráta i Novotného

V minulosti to delší dobu vypadalo tak, že se dočkáme duelu Kozma vs Bryczek. Polák totiž na turnaji OKTAGON 12 dokázal zastavit rozjetého Kertesze, takže se o něm přirozeně začalo mluvit jako o dalším možném titulovém vyzyvateli. K titulové bitvě se mohl dostat na velkolepém turnaji OKTAGON 15, kde se utkal s Leandrem Silvou aka nynějším Apollem, na kterého však nestačil a jasně prohrál na body. Zpět k titulové šanci se měl minulý rok zkusit propracovat skrze Piráta Krištofiče, ale na tento souboj nakonec nedošlo, což se Polákovi evidentně vůbec nelíbí.

Odepsal ho! Attila vysvětlil, jak by si Vémola vedl v UFC

“Pirát a jeho trenér Attila Végh se ze mě podělali. Vzali zápas se Strzelczykem. Já jsem byl připraveny s ním bojovat v 77 i v 84, teď chce Vémolu a hledá lehké peníze. Srát na něj, chci Kozmu nebo Wittnera jestli chce OKTAGON pravého zabijáka,” rozpovídal se Robert Bryczek pro IG profil MMA Postřehy.

Zápas Bryczek vs Krištofič se zrušil kvůli tomu, že Pirát prodělal koronavirus a bylo tak jasné, že se mu do 77 zhubnout nepodaří. Proto se domluvila střední váha, kde se nabízel Strzelczyk, který předtím dokázal porazit Samuelova kamaráda Čepa.

Bryczek však naštěstí nemusí spoléhat jen na zápasy v OKTAGONu. V Polsku totiž působí v organizaci FEN, kde se dokázal stát i šampionem. “První ze všeho chci říct že v OKTAGONu neprohraju. FEN je Polská organizace a mám u nich respekt, nedělají problémy s OKTAGONem. OKTAGON mě podepsal dříve. Bohužel většina československých bojovníků se mnou nechce zápasit. Oni mají rádi trash-talk a média ale ne opravdové výzvy, Ondřej Novotný schovává jeho kluky. Kozma, Wittner, Pirát…” rýpl si rozjetý Bryczek i do promotéra Ondřeje Novotného.

Je evidentní, že by Polák rád zápasil a ještě radši dostal titulovou šanci, ale tu si pro sebe asi v nejbližší době ukradne vítěz zápasu Apollo vs Monster, který přijde na řadu už 30. ledna na turnaji OKTAGON 21.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *