Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Kevin Lee vysvětlil své zvláštní tetování

Kevin Lee vysvětlil své zvláštní tetování

Kevin Lee je hodně zvláštní bojovník, kterému bylo v minulosti vyčítáno, že se přetvařuje a zbytečně se snaží napodobovat Conora McGregora a jeho styl a rýpání do soupeřů. Dobře to bylo vidět na jedné z tiskových konferencí, kde se obouval do Chiesy a jeho matky, z čehož pak byla poměrně komická výměna. V oktagonu se však Leemu relativně daří. Nepatří sice mezi absolutní špičku, ale v minulosti dostal možnost zabojovat o titul prozatímního šampiona lehké váhy. Stejně tak si fanoušci asi dobře pamatují jeho chladnokrevné ukončení Gillespieho, kterého poslal k zemi tvrdým kopem na hlavu. V poslední době se pak o Leem mluvilo hlavně v souvislosti s jeho hodně zvláštním tetováním, které, jak už to tak bývá, má svůj speciální význam.

Wow! Dana White ukazuje luxus i českou vlajku

“Nechal jsem si udělat nové tetování, ale jak mám teď narostlé vlasy, tak skoro není vidět. Takový byl taky můj záměr. Hodně lidí se mě ptalo, proč zrovna tohle. Snažím se tím říct, že jsem plně oddaný boji a zápasení. Když si před zápasem hlavu oholím, tak bude celá helma skvěle vidět. Mimo boj však moc vidět není. Myslím si, že v boji to bude vypadat dobře. Jde o samurajskou helmu. Vždycky jsem cítil takové zvláštní spojení s Japonskem a když jsem si musel projít několika operacemi, tak jsem hledal způsob, jak si zachovat bojového ducha. Můj trenér má jizvy na rukách, které jsou vidět jen když si vytáhne rukávy. Já chtěl něco podobného, abych se v určitých chvílích mohl naladit a cítit se jako válečník… Celý proces tetování trval 42 hodin, což byly asi 4 sezení,” vysvětlil Kevin Lee v rozhovoru s Arielem Helwanim.

Lee naposledy zápasil na začátku roku 2020, kdy se nechal ukončit od Oliveiry. Následně musel hned na několik operací s koleny, takže zatím není jasné, kdy ho uvidíme zpět v boji. Před časem se však nechal slyšet, že se bude snažit vyhrávat a následně přilákat Khabiba zpět do boje, což je hodně smělý plán.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *