Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Odepsal ho! Attila vysvětlil, jak by si Vémola vedl v UFC

Odepsal ho! Attila vysvětlil, jak by si Vémola vedl v UFC

Karlos Vémola se v minulosti hned několikrát nechal slyšet, že by byl rád jeden z mála, komu se podařilo do UFC dostat hned dvakrát. To však samozřejmě není vůbec snadný úkol. Obzvlášť v poslední době, kdy liga mistrů ve velkém propouští a spíše se orientuje na mladé a hlavně levnější talenty. Co si o tomto plánu myslí rival Attila Végh a jak předpovídá, že by si Terminátor vedl?

Šampion David Kozma promluvil o druhém titulu

“Už jsem několikrát říkal, že je Karlos vlastně jednostranný bojovník. Má jednu silnou stránku, ale MMA má více složek – postoj, zem, jiu-jitsu a všechno. Karlosovou silnou stránku je síla a to, že umí soupeře kontrolovat na zemi. Není to atraktivní, ale jde si za svým cílem a vyhrává. Můžu tedy o jeho stylu říkat cokoliv, ale jemu to funguje. Co se však týká UFC, tak tam by si ani nepípl. Jsou tam jiní zápasníci, kteří jsou hodně komplexní a uměli by si ho načíst. Podobně, jako jsem si ho načetl třeba já. Tam jsou prostě úplně jiné kalibry. On se do UFC vlastně ani dostat nechtěl, ale říkal to lidem tolikrát, že tomu také začali věřit,” rozpovídal se Attila Végh pro YouTube kanál Startitup.

Sám Karlos nedávno přiznal, že je samozřejmě UFC sen hodně vzdálený, ale že je to pro něj určitá motivace, jak pokračovat v tréninku. Nyní má však před sebou primárně působení v organizaci OKTAGON MMA, kde se na konci roku 2020 stal šampionem střední váhy. Výhledově ho tedy čeká obhajoba a samozřejmě i další bitvy, protože se netají tím, že by se chtěl stát prvním OKTAGON dvojnásobným šampionem.

Zdroj: YouTube Startitup

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

13 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *