Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Už se chystá zápas pro Nathana Diaze!

Už se chystá zápas pro Nathana Diaze!

Nedávno jsme vás informovali o vyjádření Dany Whitea, ve kterém UFC prezident mluvil o tom, že by v roce 2021 rád viděl zpět v boji Nathana Diaze. Prý se na to nechce nijak extra upínat, ale každopádně se to pokusí zařídit. Během pár týdnů očividně došlo k posunu, protože v jednom z posledních rozhovorů Dana prozradil, že už pro Diaze domlouvá zápas. Dokonce i uvedl, v jaké váze by měl proběhnout.

Organizace OKTAGON MMA chystá velkou změnu

“Na dalším zápasu pro Diaze právě pracujeme. Nebude to proti Tonymu Fergusonovi, ale pokud se nám to podaří domluvit, tak si myslím, že se to všem bude líbit,” reagoval Dana White na dotaz, zda se UFC pokusí domluvit zápas Ferguson vs Diaz. “Bude to v lehké váze. Diaz se tedy vrací do lehké váhy. Zatím nechci předbíhat, jak to bude, kdyby Diaz a Conor vyhráli. Uvidíme, jak se ve vyvine. Diaz od nás dostal dobrou nabídku a borec, proti kterému by měl jít, je také skvělý bojovník.”

Zatím by bylo předčasné se radovat, že Diaze brzy uvidíme zpět v boji, protože víme, jak to s ním je, ale už je fakt, že se na zápasu pracuje, je dobrým znamením. Doufejme tedy, že je vybraný soupeř dostatečně zajímavý na to, aby Diaze nalákal zpět do oktagonu. V tom jsme ho naposledy viděli v roce 2019, kdy kvůli velké tržné ráně v obličeji prohrál s Masvidalem.

Na avizovanou odvetu však zatím nedojde. UFC totiž evidentně chce, aby se Diaz vrátil do lehké váhy. Tam se nabízí celá řada skvělých duelů a samozřejmě i možné završení trilogie s McGregorem. Na to je však zatím čas. Conor má totiž před sebou důležitý zápas, který rozhodne o jeho dalším osudu.

Místo Conora se však hlásí jiný zajímavý vyzyvatel. “Nate Diaz je skvělý bojovník. Chovám k němu velkou úctu. Jsem sám fanoušek, takže jsem jejich zápasy rád sledoval. Moc rád bych se s někým z Diazů utkal. Byla by to sranda,” zmínil se Dan Hooker. Ten má však před sebou rovněž zápas. Na stejné akci, na které se objeví i Conor, ho totiž čeká bývalý Bellator šampion Chandler.

Diaz však právě Hookera v minulosti zmiňoval, tak se nechme překvapit, co vedení UFC vymyslí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *