Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Kdy uvidíme bitvu Terminátor vs Pirát?

Na turnaji OKTAGON 20 byl korunován první šampion střední váhy, kterým se díky jasné výhře nad Lohorém stal Karlos Vémola. Ten si tak splnil první část plánu, kterým je zisk dvou titulů najednou. Jak už to tak bývá, Vémola má nyní celou řadu možných vyzyvatelů. Nejvíce se o zápas s ním hlásí Milan Ďatelinka, který má na svém kontě 4 výhry v řadě, které získal hned v prvních kolech, a pak také vítěz druhé řady reality show OKTAGON Výzva Samuel Krištofič, který už se s Vémolou v minulosti hodně popichoval. Jak celou situaci vidí šampiona a kdy ideálně by se chtěl s Pirátem utkat?

Dustin Poirier si podepsal rozsudek smrti?

“Záleží, kdy ten zápas bude. To bude na Ondrovi (Novotném). Za mě by byl ideální scénář, kdyby to bylo v létě na Štvanici, ať mohou být diváci, když už se na ten zápas čeká tak dlouho. Čeká se na něj přes dva roky, tak už by to půl roku počkali. Stejně před Pirátem má právo Ďatelinka. Je tedy jen na OKTAGONu, jak oni to vymyslí, jak to navrhnou, jak to bude s termíny. Jestli Ďatelinka nebo Pirát, je to vyloženě na Ondrovi. Já tady nejsem od toho, abych zápasy oznamoval, ale jsem tady od toho, abych obhajoval titul. Já jsem v rozhovoru Ondrovi říkal, že nejsem vymyšlená hvězdička, takže nastoupím proti komukoliv, koho přede mě postaví. Otázka, kdy bude Pirát, tedy není na mě, ale na Ondrovi. Jak to dopadne? To záleží na tom, jak Pirát dorazí připravený,” vysvětlil situaci Karlos Vémola ve svém dalším živém vysílání.

Aktuálně to tedy vypadá tak, že by se Vémola někdy v březnu nebo dubnu mohl utkat s Ďatelinkou a v červnu nebo červenci s Pirátem. Hodně však bude záležet na tom, zda bude v létě možné na akce přizvat i fanoušky.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *