Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Domluveno! Mr. Kubelík vs MikeJePan v MMA

Domluveno! Mr. Kubelík vs MikeJePan v MMA

O show Mr. Kubelíka už jsme na našem webu informovali v souvislosti s rozhovory s Marpem a nebo Jiřím Procházkou, kde padly hodně zajímavé informace. Pořad je speciální v tom, že moderátor je vždy skvěle připraven a navíc se při rozhovoru pojídají pálivé pokrmy, díky čemuž má vše pořádný říz a spád. Posledním hostem pořadu pak byla kontroverzní postavička MikeJePan, kterého asi fanoušci znají z YouTube. Show překvapivě vyvrcholila tím, že Mr. Kubelík nenáviděnou postavičku vyzval.

Filip Grznár v organizaci OKTAGON MMA?

MikeJePan na výzvu reagoval s tím, že přijímá, ale vyžádal si dostatečný čas na přípravu. K souboji, který se odehraje dle MMA pravidel ve váze do 85 Kg, tak dojde někdy v posledním čtvrtletí roku. Kde a jak? O tom na konci dílu promluvil sám Mr. Kubelík, který je evidentně hodně motivovaný předvést jednoznačnou podívanou, “Potvrdili jsme si to i mimo kamery. To znamená, že naše pěsti by se měly potkat někdy na podzim. Konkrétní termín ještě určíme. Jestli to bude v oktagonu, v kleci, v tělocvičně nebo třeba na ulici, je mi jedno, protože vy všichni, ze kterých si Mike dělal celá ta léta prdel. Vy všichni policajti, vy všichni, které Mike někdy šikanoval a nebo kterým vyhrožoval, že jim dá do huby, tak za vás všechny si tam já stoupnu a pěkně po vikingsku mu tu držku jednou pro vždy rozbiju. Máme moje chlapské slovo.”

Pro MMA scénu zase o tak velkou věc nejde, ale je jasné, že YouTube scéna bude z této události žít dlouho před samotnou akcí a také dlouho po ní. Mike už si v minulosti zápas domlouval, ale nakonec na něj nedošlo, tak uvidíme, zda se to tentokrát skutečně podaří.

Tags:

8 Comments

 1. Vladimír 14/01/2021

  Mike není pán….Mike je odpad kterého živý další odpad 😉 a to nejsem od policie 🤣

  Odpovědět
  1. Jan Řezníček 16/01/2021

   ty si ale debil na entou ))))….starej se o sebe ty trotle

 2. Filip Beneš 15/01/2021

  Nechápu, co z toho budou všichni mít, Mike ať už dostane na držku nebo né, tak bude točit videa dál tudíž mi přijde že tenhle souboj má podobný smysl jako vládní nařízení ŽÁDNÝ!

  Odpovědět
 3. Josef 16/01/2021

  Napište do komentářů kbelík je slizoun! Děkujeme..

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *