Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Conor se znovu opřel do Khabiba a připomněl jeho kostlivce

Conor se znovu opřel do Khabiba a připomněl jeho kostlivce

V souvislosti s turnajem UFC 257 by mohlo dojít k poměrně zajímavé situaci. Hlavním zápasem je samozřejmě očekávaná odveta Poirier vs McGregor 2, ale na akci se představí i Umar Nurmagomedov, kterého doprovází stále úřadující šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov. Dana White sice naznačoval, že mají UFC Ostrov poměrně pokrytý, ale i přesto se může stát, že na sebe oba tábory, nebo dokonce obě hlavní hvězdy, narazí. Právě do Khabiba si přitom Conor rýpl v posledním rozhovoru, ve kterém se vyjádřil k poslednímu kontroverznímu shazování i konci kariéry.

Filip Grznár v organizaci OKTAGON MMA?

“Vypadá jako slon. Připomíná mi tlustého slona. Jde vidět, že si důchod hodně užívá. Podle mě už naposledy nesplnil váhový limit. Na té váze to vypadalo opravdu špatně. Celé to proběhlo hodně neobvykle. Je to však tak, jak to je,” poukázal Conor McGregor na Khabibovo poslední vážení, které vyvolalo vášnivé debaty. Celý proces totiž proběhl nezvykle rychle a uspěchaně. S ohledem na to, co se následně stalo v oktagonu, se však na vše poměrně zapomnělo a spíše se řešil Khabibův odchod do důchodu. Ir má však dobrou paměť a samozřejmě na kontroverzi rád poukázal.

“Jak může v takové fázi kariéry skončit? Je to podle mě blaf. K dispozici je však celá řada dalších zajímavých zápasů. Už jen to, jak to dopadlo s Tonym. Khabib měl naplánovaný zápas a je mi jedno, co se stalo, prostě na něj mělo dojít. On už se však několikrát v minulosti ze soubojů doslova vykroutil. Dobře se to o něm ví, takže mě jeho konec zase tolik nepřekvapil. Je to tak jak to je a jedeme dál,” pokračoval Conor, který Khabiba za odstoupení ze zápasu s Tonym hlasitě kritizoval.

Okolnosti však samozřejmě byly mnohem složitější a nyní je víceméně jasné, že už se souboje Khabib vs Tony nikdy nedočkáme. Čeká nás však duel Poirier vs McGregor 2, který slibuje skvělou podívanou, kterou dostaneme už příští sobotu na turnaji UFC 257.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *