Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR
Tags: , , ,

“Budou brečet a škemrat,” říká White o internetových pirátech

“Budou brečet a škemrat,” říká White o internetových pirátech

K internetu samozřejmě neodmyslitelně patří i pirátství. Pokud je člověk trochu šikovný, tak si na internetu najde v podstatě cokoliv zdarma a nebo téměř zdarma. V souvislosti s MMA světem se samozřejmě hodně řeší pirátské streamy, kterých při příležitosti velkých turnajů bývá velké množství. Právě proti tomu by však prezident Dana White nyní rád bojoval. Už na začátku roku 2021 se nechal slyšet, že má pro všechny piráty, kteří by chtěl nelegálně streamovat turnaj UFC 257, nemilé překvapení. Nyní se o celém problému rozpovídal víc.

Wow! Dana White ukazuje luxus i českou vlajku

“Naše organizace proti pirátství bojuje dlouhodobě. Líbí se mi, jak všichni tihle týpci na internetu dělají ramena, ale když je pak chytíme, tak brečí, prosí a škemrají. Už jsme takových chytli hned několik. Ti nás pak prosí o to, abychom po nich nešli a nehnali je před soud. Překonali jsme v tomto ohledu obrovskou překážku, takže se nám v roce 2021 podaří chytit celou řadu pirátů. Moc se těším na to, jak zase budou brečet a škemrat. Uvidíme, jak budou tvrdí, až na něj přijdeme a chytíme je. Jsou to kriminálníci. Dokonce se stalo, že mi do komentářů napsal nějaký týpek, že je schopný zařídit stream a pak lidem, kteří se mu ozvali, kradl údaje a vysával jim kreditní karty. Jsou to zasraní kriminálníci,” nechal se slyšet Dana White, který celou věc líčil se šibalským úsměvem na tváři.

Donedávna hodně fanoušků využívalo server Crackstreams, který nabízel celou řadu přenosů ze sportovního světa. Před časem však byl zrušen a nyní se sice na internetu znovu objevil, ale je otázkou, zda za těchto okolností bude chtít dále působit. UFC má totiž evidentně nějakou novinku, díky které bude proti pirátům bojovat.

Podobně, i když samozřejmě v mnohem menším měřítku, vyrazila do boje s piráty i organizace OKTAGON MMA. Ta má nyní například své streamy chráněné tím, že na obrazovce problikává mail a kod, díky kterému je možné případně získat další údaje o uživateli, který by chtěl takový přenos dále streamovat. Dokonce mělo dojít i na několik trestních oznámení, jejichž výsledek zatím není znám.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *