Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Pirát vysvětluje, proč si Vémola vybral Ďatelinku

Pirát vysvětluje, proč si Vémola vybral Ďatelinku

V souvislosti s turnajem OKTAGON 20 jsme se dočkali poměrně zajímavé situace. Milan Ďatelinka, který si díky výhře nad Hoškem připsal čtvrtou výhru v řadě a zároveň čtvrté ukončení v prvním kole v řadě, si jasně řekl o titulovou šanci, o které se už nějakou dobu mluvilo. Poté, co Karlos Vémola jasně porazil Lohorého a stal se tak prvním OKTAGON šampionem střední váhy, však do oktagonu napochodoval Pirát, který Terminátora pohotově vyzval. Čerstvý šampion tak měl během chvíle hned dva zajímavé vyzyvatele. Na tiskové konferenci a hned v několika rozhovorech se však nechal slyšet, že si titulovou šanci více zaslouží Ďatelinka. Samuel Krištofič nyní vysvětluje, proč padla volba právě na borce s přezdívkou Mr. Comeback.

Rozjetý Leo Brichta míří do zahraničí

“Ďatelinka za sebou má čtyřzápasovou vítěznou šňůru, takže v tomto směru si to určitě zaslouží. Nemyslím si, že se najednou Karlos změnil na charaktera a vybral si Milana proto, že si to zaslouží víc. Myslím si, že očekává, že to bude potenciálně lehčí soupeř. Milan je mladší, nemá za sebou tolik těžkých soupeřů. Ale já mám Milana velmi rád, je to můj dobrý kamarád, takže jsem s tímhle zápasem v pohodě. Budu mu držet palce a rád mu pomůžu v tréninku,” vysvětlil vítěz druhé řady reality show OKTAGON Výzva Samuel Krištofič aka Pirát.

Titulový souboj Vémola vs Ďatelinka sice zatím nebyl ze strany vedení organizace oficiálně potvrzen, ale s ohledem na vyjádření všech zúčastněných se obecně předpokládá, že na něj dříve nebo později dojde. Sám Ďatelinka avizoval, že by na takový zápas potřeboval pořádnou přípravu, takže přichází v úvahu březen, duben nebo květen. S podobným termínem počítá i Vémola, který dvakrát krátce po sobě náročně shazoval, takže nyní potřebuje nějaký čas, aby si tělo odpočinulo.

Nejbližší titulové bitvy se tak dočkáme na turnaji OKTAGON 21, kde se spolu o titul šampiona lehké váhy utkají Paradeiser a Buchinger. Turnaj bude možné tradičně sledovat skrze PPV a nebo prostřednictvím Tipsport Tv.

Zdroj: YouTube Pirát Krištofič

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *