Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Manažer vysvětlil, jak to bude se starty Lea Brichty

Manažer vysvětlil, jak to bude se starty Lea Brichty

Včera večer jsme vás jako první informovali o tom, že rozjetý Leo Brichta míří do ruské organizace RCC, kde ho čeká velká výzva. Je soupeřem totiž na konci února bude Palchenkov, který od roku 2018 neprohrál. Mezi fanoušky se samozřejmě vyrojily otázky, jak to tedy bude s Leovým dalším působením v organizaci OKTAGON MMA. To pohotově vysvětlil jeho manažer Pavel Touš, který v organizaci OKTAGON MMA rovněž působí jako rozhodčí.

Organizace OKTAGON MMA chystá velkou změnu

“Leo Brichta má podepsaný nový kontrakt s OKTAGONem. Naším cílem je titul OKTAGONu. Leo má povolené starty mimo ČR/SK, které se konzultují s OKTAGONem a vždy platí, že termín zápasu pod OkKTAGONem má předost před zápasem venku,” vysvětlil Pavel Touš přímo na profilu MMA Shorties pod příspěvkem o Brichtově další bitvě.

Podobně, jako je to u jeho týmového kolegy Kozmy, má Brichta povolené střídavé starty s tím, že prioritou je působení v domácí organizaci OKTAGON MMA. V té se totiž mladému borci v poslední době hodně daří. V roce 2020 nastoupil do celkem 3 MMA zápasů, ze kterých si odnesl 3 výhry s tím, že všechny dokázal získat před limitem. K tomu je ještě nutné přičíst účast v projektu OKTAGON UDG, kde se Brichta probojoval do super-finále, do kterého však kvůli zranění nemohl nastoupit.

Co se týče zmíněného titulu, tak k tomu má Leo hezky nakročeno. V aktuálním žebříčku mu v rámci lehké váhy patří 3. místo. Před ním jsou jména, jako je Shestakov, Ryšavý, Dohnal a Štrbák. Aktuálně je na plánu titulová bitva Paradeiser vs Buchinger a duel Štrbák vs Ryšavý. Je tak možné, že Leo by se v další bitvě mohl utkat s někým z této čtveřice.

Teď se však musí soustředit na ruskou výzvu, která bude pravděpodobně největší překážkou v jeho kariéře. Doufejme tedy, že se mu podaří navázat na skvělé výkony a získat další výhru v řadě.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *