Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Filip Grznár v organizaci OKTAGON MMA?

Filip Grznár v organizaci OKTAGON MMA?

Organizace OKTAGON MMA v průběhu své existence nabídla celou řadu skvělých turnajů, které byly plné atraktivních bitev. Nabídla však i několik projektů, které byly v mnoha případech ze začátku zatracovány, ale nakonec byly poměrně hodně sledované a oblíbené. Šlo například o show Projekt X, Projekt Y a nebo duel Benko vs Štáfek. Na tyto počiny nyní naváže i Válka YouTuberů, jejíž konání je zatím odloženo na neurčito, protože se samozřejmě čeká na to, až bude možné do hal dostat diváky. Asi v souvislosti s těmito projekty padl dotaz, zda v OKTAGONu uvidíme i kontroverzního Filipa Grznára. Co na to promotér a spolu-majitel organizace Ondřej Novotný?

Novotný prozradil, o kolik organizace přišla peněz

“Nevím proč, ale hodně z vás zmiňuje opět toho jméno Filip Grznár. Může se stát spousta věcí, ale tahle se stát opravdu nemůže, aby Filip Grznár zápasil v OKTAGONu. To můžu garantovat, že se to nemůže stát. Neumím si to představit v žádném světě,” reagoval Ondřej Novotný v rámci svého vysílání na dotaz, zda někdy Filipa Grznára uvidíme v OKTAGONu.

Jeden z fanoušků pak namítal, že herec a bavič Jakub Štáfek šanci dostal, ale Grznár, který má za sebou několik bitev, jí nedostane. “Opravdu chceš porovnávat lidskou úroveň Grznára a Štáfka a ještě tě to překvapuje? To snad není možný,” reagoval na dotaz Novotný.

Svět MMA se sice dynamicky mění a s ním i různé názory a postoje, ale zdá se téměř jasné, že Filipa Grznára v OKTAGONu neuvidíme. Kontroverzní borec by to mohl jedině zkusit v nějaké jiné organizaci, ale drtivá většina z nich s ohledem na koronavirovou krizi a platná bezpečnostní nařízení svůj provoz pozastavila a vyčkává, jak se situace dále vyvine.

Zdroj: YouTube Fight Club News

Úvodní foto via OKTAGON MMA / Filip Grznár

Tags:

Mohlo by vás zajímat

11 Comments

 1. Tom 14/01/2021

  To by mě zajímalo proč nechcou pustit Filipa do oktagonu.
  On si to zaslouží jako všichni ostatní.
  Hlavně že jiný tam pustí ale Filipa ne ?
  Kurva co je to za systém, Filip dřel jak mezek pro tyhle chvíle a zajímalo by mě proč.
  Á už vím protože jste banda kokotů vy šašci a bojíte se těch silných
  Protože by ukázaly svoje schopnosti
  co dokážou
  Zamyslete se koho tam pustíte díky

  Odpovědět
 2. Libor 14/01/2021

  Grznára nikdo nikam nechce, protože vymaštěné nuly nikoho nezajímají. A dle tvého komentu jsi stejně vymaštěný jako on.

  Odpovědět
 3. Michal 14/01/2021

  Mě by spíš zajímalo, jestli by vzali Grznara do Výzvy, kdyby byla v jeho vahovce a přihlásil by se? Podle mě by zabili dvě mouchy jednou ranou. Dali by mu šanci, udělali by to atraktivnější a nemusí ho přímo pouštět na turnaj.

  Odpovědět
 4. Jarb 14/01/2021

  Tvl to je clanek. Hlavne at se nikdo nepta na Oktagon treba Vaclava Klause, vznikl by clanek proc Klaus nikdy nebude zapasit.

  Odpovědět
  1. Pavel Bartoš 14/01/2021

   Spíš ne…

 5. Radek J. 15/01/2021

  Doporučuju video jak byl Grznár u Pavla Šalitroše, tam Filip ukázal, kdo opravdu je…
  https://youtu.be/2HdemgMATbU

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *