Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Dustin Poirier si podepsal rozsudek smrti?

Dustin Poirier si podepsal rozsudek smrti?

Už příští sobotu, tedy 23.1., nás čeká turnaj UFC 257, kterému vévodí dlouho očekávaná odveta Dustin Poirier vs Conor McGregor 2. Navzdory tomu, že první zápas skončil hned v prvním kole tvrdým ukončením, se nyní obecně očekává, že dostaneme poměrně vyrovnanou bitvu. Conor sice slibuje, že soupeře ukončí do 60 sekund, ale to není úplně moc pravděpodobné, i když u Ira člověk nikdy neví. Je však možné, že si připíše další výhru. Poirier jde totiž do souboje s taktikou, která by se mu nemusela vůbec vyplatit.

Novotný prozradil, o kolik organizace přišla peněz

“Chci, aby nás to hned od začátku pořádně bolelo a aby z nás kapala krev. Chci abychom oba krváceli a abychom si sáhli na pořádné dno, díky čemuž poznáme, kdo je lepší bojovník a kdo to ve skutečnosti chce víc. Já totiž v tomto ohledu nemám žádnou bezpečnostní pojistku. Chci bojovat, to vím jistě. Chci však zároveň zjistit, jestli to má Conor stejně,” nechal se Dustin Poirier slyšet v jednom z posledních rozhovorů.

Samozřejmě se může jednat jen o mentální válku, na kterou vlastně svým prohlášením o 60 sekundách určitě sází i Conor, ale pokud se Dustin do souboje skutečně vrhne po hlavě, tak by toho mohl litovat. Conor je totiž skvělý právě ve chvílích, kdy na něj soupeři tlačí a jdou dopředu. Může totiž skvěle reagovat na jejich pohyb a výpady, které kontruje těmi svými.

Stačí si vzpomenout, jak skvěle měl načteného Alda, který se pokusil o zběsilý výpad, při kterém tvrdě inkasoval a šel k zemi. Dustin Poirier sice patří ke světové špičce, ale je také známý tím, že se od soupeřů nechává poměrně dost natrefovat. To se ukázalo například v souboji s Hookerem, kterého Dustin díky své srdnatosti a tvrdosti sice porazil, ale sám poměrně hodně inkasoval. Conorovi přitom stačí pár přesně mířených úderů, někdy dokonce jen jeden, a je konec, což Dustin dobře ví.

Bude tedy hodně zajímavé sledovat, s jakou taktikou oba borci nakonec skutečně nastoupí a kdo si dokáže prosadit svou.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *