Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Dočkáme se pokračování projektu OKTAGON UNDERGROUND?

Dočkáme se pokračování projektu OKTAGON UNDERGROUND?

V prvním čtvrtletí roku 2020 to s MMA vypadalo hodně bledě. Koronavirová krize, kterou nikdo původně nebral moc vážně, se totiž postupně dostala do Evropy a samozřejmě i do České republiky, kde omezila veškerý život na naprosté minimum. V rámci MMA to jako první odnesl turnaj OKTAGON 16, který se na konci roku 2019 vyprodal za několik dní. Celá akce, které měla vévodit titulová bitva Kozma vs Kertesz 2, se tak musela přesunout a dokonce ani nyní není jasné, kdy se plné ostravské haly dočkáme. Organizace OKTAGON MMA však po vzoru UFC nehodlala jen nečině přihlížet, ale místo toho se snažila najít způsob, jak ve své činnosti pokračovat. Ten také našla. Představila totiž projekt OKTAGON UNDERGROUND.

Karlos Vémola už si vybral prvního soupeře na rok 2021

Právě skrze projekt OKTAGON UNDERGROUND mohla organizace pokračovat ve své činnosti. Bojovníci navíc dostali možnost bojovat dle upravených pravidel s tím, že se výsledky zápasů nepočítaly do oficiálních statistik. Fanoušci pak samozřejmě v době, kdy sport zamrzl, mohli sledovat celou řadu akcí, které nabídly mnoho atraktivních duelů a nových hvězd.

Právě díky UDG se totiž do povědomí MMA fanoušků dostala taková jména, jako je Tereza Bledá, Daniel Škvor, Tadeáš Růžička, Matěj Peňáz, Vlasto Čepo a mnohá další.

Fanoušky od té doby samozřejmě zajímá, zda se nedočkáme pokračování. Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale zákulisím se šíří informace, že bychom měli dostat další zápasy dle UDG pravidel. Naznačuje to hned několik na sobě nezávislých zdrojů.

Je tedy možné, že se oblíbený projekt vrátí a bude pokračovat. Hodně zajímavé by navíc bylo, kdyby se organizaci podařilo domluvit s elitním postojářem Sivákem. Ten se totiž na sociálních sítích hned několikrát dostal do přestřelek s MMA borci, takže by se určitě nabízela celá řada zajímavých duelů. “Víme všichni, že Vašek Sivák je fantastický postojář a zatím pro něj platí ševče drž se svého kopyta. Uvidíme. Neříkám, že jsme se nepotkali v Ostravě, když jsem tam naposledy byl a že jsme spolu nemluvili,” nechal se slyšet Ondřej Novotný ve svém posledním vysílání.

Více se snad dozvíme v souvislosti s prvním turnajem roku 2021, kterým je akce OKTAGON 21, které vévodí titulová bitva Paradeiser vs Buchinger.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *