Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Wow! Dana White ukazuje luxus i českou vlajku

Wow! Dana White ukazuje luxus i českou vlajku

UFC si pro nás na začátek roku 2021 připravilo pořádnou porci zábavy. Během jednoho týdne se totiž dočkáme hned 3 UFC turnajů. Vše odstartuje už tuto sobotu turnajem, kterému vévodí duel Max Holloway vs Calvin Kattar. Ve středu odpoledne pak naváže turnaj Chiesa vs Magny. V sobotu pak přijde pomyslná třešnička na dortu v podobě prvního číslovaného turnaje roku 2021, který nabídne očekávanou odvetu Dustin Poirier vs Conor McGregor 2. UFC prezident Dana White už se úspěšně přesunul na UFC Ostrov, kde ho čeká luxusní apartmá. Co všechno má hlava UFC k dispozici a co v jeho apartmá dělá česká vlajka?

Novotný prozradil, o kolik organizace přišla peněz

Dana má v Abu Dhabí k dispozici systém, skrze který si může objednat téměř jakékoliv jídlo, které je na ostrově Yas k dispozici. Tím to však ani zdaleka nekončí. Ve svém luxusním apartmá má totiž připravené i všemožné pochutiny, bohatý bar s alkoholem, sladké a kuchyň plnou ovoce, ze které si může dělat smoothie nebo různé drinky. Nechybí však ani napodobenina Danovi “bojové místnosti”, ve kterém v Americe pracuje. V té nechybí ani česká vlajka!

UFC prezidenta však na ostrově nečeká jen luxus, ale hlavně pořádný kus práce. Bude totiž dohlížet na celkem 3 turnaje a navíc ho čeká hodně důležitá schůzka s Khabibem Nurmagomedovem. Toho se pokusí všemi dostupnými prostředky přesvědčit, aby se ještě vrátil do boje a pokusil se tak svou bilanci vylepšit na neuvěřitelných 30-0.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *